بیت کوین رایگان ؛ رویا یا واقعیت؟!

آیا شما نیز به دنبال کسب بیت کوین رایگان هستید؟ با مطالعه این مقاله می‌توانید بیت کوین رایگان دریافت کنید!

بسیاری از افراد هستند که به دنبال کسب بیت کوین رایگان هستند، اما چگونه؟ آیا امکان پذیر است؟ اگر بخواهیم به صورت خلاصه بگوییم، بله امکان پذیر است اما برای چگونگی آن لازم است بیشتر توضیح دهیم.

با محبوب شدن ارزهای دیجیتالی علی الخصوص بیت کوین، بسیاری از سایت ها در حال حاضر به همین مقصود در حال فعالیت اند و به شما وعده‌ی کسب بیت کوین رایگان می‌دهند و برای این امر برنامه های خاصی را در نظر می‌گیرند، برخی از سایت ها در ازای کلیک این کار را انجام می‌دهند که اصطلاحا سایت های کلیکی نام دارند و برخی دیگر نیز در ازای بازی و شرط بندی این امکان را فراهم می‌کنند و برخی دیگر با پیشنهاداتی باور نکردنی وعده‌ی کسب ۱ بیت کوین به صورت روزانه را به شما می‌دهند و بسیاری دیگر از برنامه ها که خیلی ها را جذب می‌کنند تا بیت کوین رایگان به دست بیاوردند.

نگاهی به سایت های زیر بیندازید که از معروفترین این سایت ها در این زمینه می‌باشند:

bitminer.io:

بیت کوین رایگان

freebitco.in:

بیت کوین رایگان

jetmining.website:

بیت کوین رایگان

betchain.com:

بیت کوین رایگان

bonusbitcoin.co:

بیت کوین رایگان

و بسیاری دیگر از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند.

قبل از بررسی لازم است بگوییم که سایت هایی که بیت کوین رایگان می‌دهند به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

  • کلا کلاهبردارند.
  • کلاهبردار نیستند اما کسب بیت کوین رایگان از آنها داستان خاص خود را دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

حال بیاییم بررسی کنیم چگونه بیت کوین رایگان به دست بیاوریم. اول از همه نیاز است وقت آزاد بسیار زیادی داشته باشید و اصطلاحا بی‌کار باشید، بی‌کار نه به معنی شغل نداشتن، بلکه به معنی اینکه هیچ کار مفیدی برای انجام نداشته باشید، در این صورت می‌توانید به یکی از این سایت های کلیکی بروید و تا می‌توانید کلیک کنید تا روزی معادل ۵ هزار تومان بلکه کمی بیشتر، بیت کوین به دست بیاورید. که اصطلاحا به آن بیت کوین رایگان قطره ای می‌گویند، البته قطراتی را در نظر بگیرید که بسیار کوچکند و با فاصله زمانی زیادی می‌چکند، البته قطره قطره جمع گردد وان گهی دریا شود، خودتان در نظر بگیرید با این حجم چه زمانی به دریا تبدیل می‌شود!

برخی دیگر از این سایت ها می‌گویند در سایت ما ثبت نام کنید و به تیم استخراج بیت کوین ما بپیوندید، بدون هیچ گونه هزینه! آنوقت بیت کوین به دست آورید. حتی برخی دیگر هم می‌گویند اگر زیرشاخه داشته باشید و دوستانتان را هم بیاورید بیت کوین های بیشتری نصیبتان می‌شود. تخمینی که زده شده این گونه است که شاید سالها و به صورت مدام می‌بایست دستگاهتان روشن و در حال کار کردن باشد شاید ۱ بیت کوین نصیبتان شد. اگر دستگاهتان چنین قدرتی را دارد و نمی‌سوزد، قطعا راه خوبی است.

راه دیگری وجود دارد که اگر طبق برنامه های وبسایت مورد نظر عمل کنید ممکن است حتی ۱۰ بیت کوین دریافت کنید اما تنها یک مشکل کوچکی وجود دارد که نمی‌توان فهمید چگونه بیت کوین هایمان را خارج کنیم و به کیف پولمان انتقال دهیم!

بعضی دیگر از سایت ها می‌گویند پازل یا بازی که برایتان قرار داده ایم را حل کنید تا مثلا ۳۰۰ بیت کوین برنده شوید، حل کردن برخی از این پازل ها همانند اثبات حدس گلدباخ می‌ماند و اگر توانستید حل کنید مشکلی که وجود دارد این است که ۳۰۰ بیت کوین باید تامین شود تا به شما تعلق بگیرد و از آنجا که مقدار زیادی است بنابراین تامین آن شاید سالیان سال طول بکشد و قطعا هیچ گاه تامین نشود. البته ممکن است برخی از سایت ها واقعا در ازای حل پازل و یا انجام بازی ها جایزه بدهند اما قبل از وقت گذاشتن سعی کنید از صحت آن و اعتماد نسبت به این سایت ها اطمینان حاصل کنید.

دو راه دیگری را خدمتتان عرض می‌کنیم که نمی‌توان آنها را بیت کوین رایگان نامید، اما در سایت های بیت کوین رایگان مطرح شده اند:

برخی از این سایت ها بسیار خیرخواه هستند! به این صورت که می‌گویند ۵ بیت کوین به ما بدهید ما روزانه ۱ بیت کوین به شما بدهیم، خدا خیرشان بدهد، اما کمی هم بد قول هستند، ۵ بیت کوین که به آنها بدهید معلوم نیست از چه روزی شروع می‌کنند روزانه ۱ بیت کوین به شما بدهند، شاید تا قیام قیامت آن روز شروع نشود!

برخی دیگر از این سایت ها هدفشان سرگرم کردن شماست، می‌گویند بازی کنید بیت کوین می‌دهیم! شما مقداری پول وارد سایتشان می‌کنید و با پولتان بازی می‌کنید تا بتوانید با برنده شدن، بیت کوین ببرید و پولتان را چند برابر کنید، البته فرجام قمار از ابتدا مشخص است حالا دیگر انتخاب با خودتان است.

خلاصه راه های بسیار زیادی وجود دارد تا شما تبدیل به یکی از میلیونرهای بیت کوین شوید!

نتیجه گیری

گربه محض رضای خدا موش نمی‌گیرد! به نظرمان بهترین نتیجه گیری در این باب است. با خود فکر کرده اید چرا یک سایتی یا یک فردی باید بیت کوین رایگان به شما دهد؟ قطعا می‌دانید بیت کوین ارزشمند است، به نظرتان آنها نمی‌دانند؟ و حاضرند به شما آنها را ببخشند؟ ما که اینگونه گمان نمی‌کنیم. بسیاری از این سایت ها از آنجا که می‌دانند بیت کوین ارزشمند است و مردم نیز به این سمت گرایش پیدا کرده اند، با وسوسه های دروغین مردم را به سمت خود می‌کشانند تا به اهداف خود برسند. این اهداف هم معمولا متفاوت است، برخی ها برای افزایش بازدید سایتشان، بعضی برای سوءاستفاده و کلاهبرداری و بعضی برای دریافت آگهی و برخی هم بنا به دلایل نامعلوم شما را به سمت خودشان جذب می‌کنند.

البته برخی از این سایت ها به صورت قطره ای واقعا بیت کوین رایگان می‌دهند اما در بالا توضیح داده شده و همانطور که از اسمش پیداست قطراه ای است و باید زمان بسیار زیادی صرف کنید.

ممکن است بسیاری از دوستان با خواندن این مقاله معترض شوند که این روش کسب درآمد خیلی هم خوب است و ما به همین درآمد کم راضی هستیم، قطعا ما و هیچکس دیگری نمی‌تواند در رابطه با میزان رضایت شما از درآمدتان اظهار نظری کنید، اگر مطلبی مبنی بر اینکه این کار معقول نیست، بیان می‌شود از این جهت است که منطقا می‌بایست بین هزینه ای که می‌گذارید با درآمدی که کسب می‌کنید رابطه‌ی معقولی برقرار باشد. منظور از هزینه نیز صرفا بحث مالی نیست، بلکه زمانی که صرف می‌کنید و همچنین انرژی که خرج می‌کنید هم جز هزینه هایی می‌باشد که صرف می‌کنید.


54321
امتیاز 4.4 از 15 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محمد رضوانی

من الان به یه عدد کامل بیت کوین رسیده ام الان ۳ ساله با ۱۱۸ تا زیرمجموعه به این رقم رسیده ام ولی…. پولمونو نمیده نه از طریق کیف پول ونه از طریق حساب خارجی ونه حتی با دستگاه ماینر

فرهاد

با سلام خدمت دوستان امروز خواستم به اطلاع همه تون برسونم بالاخره نتیجه بررسی و تاییدمقدار بیت کوین درخواستی من از سایت کریپتو فری امروز مشخص شد
بعد از این همه وقتی که گذاشتم خیلی جالبه متهم به استفاده از اکانت چندگانه شدم در صورتی که من فقط یک جیمیل بیشتر ندارم و اصلاً اکانت دومی ندارم که اینجوری متهم شدم خواستم بگم کسانی که توی این سایت فعالیت میکنند به چیزی دل نبندند همش کلاهبرداریه وقتتون رو صرفش نکنید

فرهاد

سلام خدمت شما دوستان
حدود 8 روزه از سایت کریپتوفری درخواست انتقال 0.37 بیت کوین به کیف پولم را کردم ولی هنوز درحال بررسی و پندینگه
آقا آبرومون پیش ریفرال ها در خطره
یکی هست که اطلاع داشته باشه بعد از چند روز ارسال میشه

علی روزبه

satoshihero.com
free-btc.biz
این دو سایت واقعا بیت کوین رایگان میدن ولی خب اولی خیلی کم ساتوشی میده و با تبلیغات کلیکی
اما سایت دوم بیت کوین بیشتری میده ولی حدنصاب برداشتش 0.1 بیت کوین هست

محمد صالحی

ما هم از کریپتوفری استفاده میکردیم ولی امروز موقع برداشت که به۰.۳ رسیده بود ، منفی شد

محمد درزاده

سلام ببخشید دوتا سوال داشتم اول اینکه یه سایتی هست داره به من هر 5 ساعت 140 تا ساتوشی میده آیا میصرفه دوم اینکه آیا سایت cloudminer. Center واقعیه؟

امیرحسین

سلام خسته نباشید دو تا سوال دارم خواهشا ادمین جواب بده مرسی از لطفت😀
۱:میگم‌ جناب ادمین من تنهام و تونستم تو ۸ ماه دو تا بیت کویین استخراج کنم و یک برنامه دارم مورد اعتماد هست می خواستم با زدن ایمیل خود که بعد تایید شد تعداد بیت کوین را زدم و شماره حسابم را زدم دیگه کاملا کار ها انجام شده یا باید دو تا بیت کوین ها را یه جا انتقال بدم یا همین جا که استخراج شدن بمانند…
۲:ایا یه روزی هست که بیت کوین ها تموم بشه؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید مرسی😍

ادمین سایت

با سلام راجع به سوال اولتون: شما از چه طریقی تونستید ۲ بیت کوین در طول ۸ ماه استخراج کنید؟ این موضوع فقط با تعداد دستگاه های استخراج زیاد و قوی امکان پذیره. اگر شما یک کیف پول بیت کوین ساختید که کلید خصوصی فقط متعلق به شماست و ۲ بیت کوین به این ارسال کردید؛ شما مالک ۲ بیت کوین هستید. راجع به سوال ۲: به طور کلی طبق طرحی که شبکه بیت کوین بر مبنای اون نوشته شده؛ ۲۱ میلیون بیت کوین در دنیا وجود خواهد داشت که تا امروز حدود ۱۷ میلیون از آنها استخراج شده و… بیشتر بخوانید »

وفا

سلام

یا علی

ببخشید bitminer واقعیه یا اسکمه…؟

ادمین سایت

با سلام
حتما در صورت زیاد شدن درخواست کاربران مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت اما فعلا میتونید
برای کسب اطلاعات بیشتر سوال خودتون رو داخل فروم ما بپرسید

https://forum.mihanblockchain.com/

payam

سلام. به نظر شما بهترین روش دریافت بیت کوین رایگان کدومه این سایتهایی که معرفی کردین خوبن؟بهترینشون کدومه؟

ادمین سایت

با سلام
احساس میکنم مقاله رو با دقت نخوندین، هیچ چیز رایگانی نیست که چشمگیر باشه، کی میاد بیت کوین های رایگان به مردم بده؟ باید دلیلی داشته باشه، و اون دلیل باید انقدر قوی باشه و براش بصرفه که این کار رو انجام بده.

Sargoly

سلام
سایت بیت ماینر که عکسشو هم گذاشتین بنظر من هم میصرفه و هم اینکه طرف مقابل بابت بازدیدش پول میگیره دیگه حالا اونقدر درآمد داره که بتونه بخشی از درآمدشو برای کاربرانش کنار بزاره بنظر من که این سایت بهترینه….
حالا از ادمین درخواست دارم درخواستمم اینه که یبار فکر کنین ببینین که کدوم سایت خوبه و کدوم کلاهبرداری و اینکه برخی سایت ها کلاهبرداری اند این نسب رو به دیگر سایت ها ندن…
باتشکر

رضا

سه بار از بیت ماینر برداشت کردم امــا هیچ کدام به کیف پول واریز نشده! هنوز هم که وارد سایت میشم جلوی برادشتها نوشته درحال بررسی درحالی که اولین برداشت مربوط به سال گذشته هست

یا علی

دوست عزیز هنوز برداشت نداشتید…؟

Sargoly

با سلام رایگان بودن اینکه برخی سایت های کلاهبرداری این رایگان بودنشون باعث گمراهی میشه درست…ولی برخی سایت ها واقعا واقعا بیت کوین میدن و اینکه ما جدااز سایت های قمار اینکار سایت هایی داریم نظیر بیت ماینر که بهترینه و خودتون عکسش رو گذاشتین در ازای آنلاین بودن کاربر بهش بیت کوین میده که این کار نیازی به بودن صاحب گوشی هم نیست و با روشن گذاشتن مرورگر با ابزار روشن نگهدارنده اینکار امکان پذیر است که این خود برای صاحب سایت بهترین سود و درآمد است که صاحب این سایت بخشی از درآمدش رو درقالب بیت کوین به… بیشتر بخوانید »

ادمین سایت

با سلام
ما هم در مقاله به این اشاره کردیم که برخی کلاهبرداری هستند برخی هم واقعا پرداخت میکنن اما مبالغ بسیار کم که از نظر ما نمیصرفه اما از نظر برخی کاربرا ممکنه بصرفه
در رابطه با https هم دلیل نمیشه، بسیاری از سایت های کلاهبرداری بودن که https اوکی داشتن اما پول مردمو به جیب زدنو رفتن.

محمد علوانی

خیلی عالی گفتید
پیشنهاد میکنم برای به دست اوردن بیتکوین از سایت btcprominer استفاده کنید عالیه همه میگن پرداختی داره الان من توی یک روز 0.00177 بیتکوین ب دست اوردم حداقل برداشت 0.00350

نازی

هر وقت ساتوشیاتو گرفتی بعد ازش تعریف کن.لعنتیا اکثرشون کلاهبردارن.مخصوصا اینا که پول زیاد میدن

اسماعیل

به هیچ عنوان نمی دونم چی بگم اما برخی از وب سایت ها کاملا ساتوشی می دن اما من تنها از دو وب سایت به صورت ساعتی البته خودشون تایم 15 دقیقه ای میدن که از اون تایم می تونی برداشت کنی هر بار هم از 5 تا گرفته تا 30 تا ساتوشی رو به کاربراش میدن

ادمین سایت

با سلام
فرمایشتون درسته ولی باید دید که این مقداری که دریافت میشه به نسبت زمان و هزینه ای که وسط میزارید میصرفه یا نه

مریم

خب ادرس این سایت هارو هم به ما بدید خواهشا

ARA

همه ایناچرت میگن…من به چی قسم بخورم که فقط بایه گوشی بیت کوین واتریوم بدست اوردم…اینامیخوان توسایتهای معتبرکسی نیادکه سرعت ماین کم نشه..‌من هم اولش به کسی نمیگفتم…اماالان میگه خرم ازپل گذشتگه…بااین حال درجمع نمیگم فقط بصورت خصوصی باایمیل

مریم

چجوری میتونید بیت کوین بگیرید به ماهم اعلام کنید
[email protected]

مرتضی سواری

بیا روبیکا بیا پیام رسانی ب من اسمس بده که برات بیشتر توضیح بدم

احمد

سلام
btcsmash کلاهبرداریه یا واقعا بیت کوین میده؟
کسی ازش برداشت داشته؟

علیرضا رضایی

بیت کوین اوایل قبمتش کم بودواکثرا یکی دوتا مجانی میدانند الان کمترش کردن،ولی واقعیست و خودم برداشت کردم وازمقاله نویس محترم خندم میگیره بلدنیست پولش به حدنصاب برسه وانتقال بده به کیف پول.باعث تاسفه

ادمین سایت

فرآیندی که ذکر کردین برای انتقال بسیار سادست.
در نظر داشته باشین که سرمایه شما در این سایت ها وقت شماست. پس دقت بکنید که انجام این کار برای شما به صرفه است یا نه

جهرمی

بادرود لطفا بفرمایید شما از چه سایتی بیت کوین دریافت کردین وچقد زمان برد تا بتونین دریافت کنید وهمچنین بفرماییدچقدر دریافت داشتین پاسخ بدین سپاسگذارمیشم