اخبار عمومی

انتقال ۸.۶ میلیون دلار ارز دیجیتال از کیف پول‌های صرافی FTX به بایننس؛ آیا FTX برای فروش آماده می‌شود؟

بر اساس گزارشی از شرکت تحلیلی نانسن (Nansen)، صرافی FTX نزدیک به ۸.۶ میلیون دلار ارز دیجیتال به یک آدرس در صرافی بایننس واریز کرده است.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از د بلاک و بر اساس داده‌های آنچین، در این تراکنش‌ها در مجموع ۲.۲ میلیون دلار چین لینک، ۱ میلیون دلار آوه، ۲ میلیون دلار میکر و ۳.۴ میلیون دلار اتریوم از آدرس‌های مرتبط با صرافی FTX و شرکت آلامدا ریسرچ (Alameda Research) به صرافی بایننس منتقل شده‌اند.

به گفته نانسن، این ارزهای دیجیتال ابتدا به آدرس 0xde9 واریز شده‌ و پس از آن به آدرس 0xEae که بنابر گزارش‌ها متعلق به صرافی بایننس است منتقل شده‌اند.

توییت نانسن
منبع: X

نانسن خاطرنشان کرد تراکنش‌های آفچین FTX را ردیابی نمی‌کند اما احتمالا هدف از انتقال این ارزها به صرافی بایننس، فروش یا آماده‌سازی آنها برای فروش بوده است.

FTX در ماه سپتامبر مجوز دادگاه را برای فروش دارایی‌های رمزارزی خود دریافت کرد. بر اساس این مجوز، FTX می‌تواند حداکثر ۱۰۰ میلیون دلار از دارایی‌های خود را در هفته به فروش برساند.

همانطور که پیش از این گزارش دادیم، صرافی FTX اخیرا بیش از ۵.۵ میلیون واحد سولانا با ارزشی بالغ بر ۱۲۲ میلیون دلار را با استفاده از پلتفرم «Figment» استیک کرده است. اتفاقی که به افزایش قیمت سولانا در روزهای بعدی منجر شد.

در حال حاضر، یک متولی امور ورشکستگی مسئولیت بازگردانی دارایی‌های صرافی FTX را برعهده دارد و بر اساس پرونده‌ای که در ماه سپتامبر به دادگاه ارسال شده، حدود ۷ میلیارد دلار از دارایی‌های این صرافی را بازیابی کرده است.

علیرغم مواجه شدن با چالش‌های متعدد، متولی ورشکستگی صرافی FTX همچنان به بازیابی وجوه ادامه می‌دهد. اتفاقی که ارزش مطالبات بستانکاران در بازار آزاد را افزایش داده است و طلبکاران را به بازیابی دارایی‌های خود امیدوار کرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا