متوسط آموزشیسیستم‌های کسب درآمد

آموزش بازی Thetan Arena؛ چگونه از تتان آرنا کسب درآمد کنیم؟ + ویدیو

تتان آرنا (Thetan Arena) یک بازی مدل کسب درآمد در سبک MMORPG است. در این بازی بازیکنان با استفاده از کاراکترهایی که در اختیار دارند، با بازیکنان دیگر رقابت می‌کنند، در حالت‌های مختلف به انجام مبارزات می‌پردازند و در صورت برنده شدن در بازی‌ها، پاداش دریافت می‌کنند. کاراکترها و آیتم‌هایی که در بازی تتان آرنا وجود دارند، از نوع توکن‌های بی‌همتا (NFT) هستند. این بازی هنگام معرفی توانست نظر بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند و در حال حاضر ۲۴ میلیون نفر بازیکن دارد. در این ویدیو، ما به آموزش بازی Thetan Arena می‌پردازیم و نکات تکمیلی مربوط به این بازی را توضیح می‌دهیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

آموزش بازی تتان آرنا

اصلاحیه: در دقیقه ۱۸:۴۵ به اشتباه بیان شد که سطح برنز ۳ برای کسب درآمد از طریق کاراکترهای رایگان مورد نیاز است که صحیح آن سطح برنز ۱ است.
کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوعاتی که در ویدیو مطرح شد:

 • مقدمه (۰۰:۰۰ تا ۰۰:۴۰)
 • آموزش شروع بازی و معرفی سایت تتان آرنا (۰۰:۵۰ تا ۲:۵۲)
 • معرفی توکن‌های بازی و قسمت‌های مختلف سایت (۲:۵۵ تا ۴:۲۴)
 • نحوه دانلود بازی (۴:۲۴ تا ۴:۴۱)
 • معرفی مارکت پلیس قسمت‌ تتان باکس (۴:۴۱ تا ۶:۳۰)
 • معرفی انواع کاراکترهای بازی در مارکت پلیس (۶:۳۲ تا ۱۳:۲۸)
 • آموزش اتصال کیف پول به بازی (۱۳:۳۰ تا ۱۶:۱۸)
 • آموزش نحوه خرید کاراکترهای بازی (۱۶:۲۰ تا ۲۵:۵۰)
 • معرفی آیتم‌های مارکت پلیس (۲۵:۵۲ تا ۳۰:۲۴)
 • شروع بازی و معرفی حالت‌های مختلف آن (۳۰:۲۵ تا ۳۵:۴۰)
 • معرفی قسمت‌های مختلف داخل بازی (۳۵:۴۶ تا ۳۹:۴۵)
 • صحبت‌های پایانی (۳۹:۴۶ تا آخر)

تتان آرنا (Thetan Arena) یک بازی Play To Earn است که بر بستر شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) ایجاد شده است. در این بازی می‌توانید بدون نیاز به صرف هیچ هزینه‌ای بازی را آغاز کرده و کسب درآمد کنید. برای کسب درآمد از بازی تتان آرنا کافی است این بازی را دانلود و نصب کنید. پس از نصب تتان آرنا می‌توانید در آن حساب ایجاد کنید یا به صورت مهمان (Guest) بازی را شروع کنید.

نصب بازی تتان آرنا
منبع: news.codashop

با ایجاد حساب کاربری در این بازی ۳ کاراکتر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. کاراکترهایی که به صورت رایگان دریافت می‌کنید، قابلیت درآمد‌زایی تا سطح برنز ۱ ندارند؛ اما پس از رسیدن به این سطح می‌توانید از آنها کسب درآمد داشته باشید. همچنین می‌توانید قهرمانان بازی Thetan Arena را که به صورت توکن‌های بی‌همتا (NFT) هستند، از بازار داخل بازی خریداری کنید. با خرید این کاراکترها می‌توانید از ابتدا کسب درآمد داشته باشید.

برای شروع بازی تتان آرنا ابتدا باید کیف پول متامسک خود را به این بازی متصل کنید. سپس با خرید توکن‌های THC، کاراکترهای بازی را از مارکت پلیس آن خریداری کنید. برای خرید توکن‌های THC می‌توانید از صرافی پنکیک سواپ استفاده کنید. برای آموزش نحوه کار با صرافی پنکیک سواپ می‌توانید از مقاله زیر استفاده کنید.

بازی تتان آرنا قابلیت دانلود و نصب بر روی سیستم عامل‌های ویندوز، اندروید و IOS را دارد. بازیکنان برحسب نیاز خود می‌توانند این بازی را بر روی تلفن‌های همراه یا کامپیوترهای شخصی خود نصب کرده و بازی را آغاز کنند. برای نصب بازی تتان آرنا می‌توانید از وبسایت رسمی آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید این بازی از لینک‌های زیر بر روی تلفن‌های همراه خود نصب کنید.

برای تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید

برای تلفن‌های همراه با سیستم عامل IOS

معرفی سرویس‌های Thetan Arena

بازی تتان آرنا ۴ حالت دارد: بتل رویال (انفرادی و دونفره)، محاصره برج (Tower Siege)، سوپر استار و بازی مرگ (Deathmatch) در این بخش به معرفی این بازی‌ها می‌پردازیم.

حالت‌ Battle Royale (Solo / Duo)

حالت‌ Battle Royale (Solo / Duo)
منبع: thetanarena

در این حالت ۱۲ بازیکن به میدان نبرد می‌پیوندند و تمام تلاش خود را برای زنده ماندن و تبدیل شدن به آخرین فرد نجات‌یافته می‌کنند. در این حالت پس از مدت کوتاهی یک خط مرزی حلقه‌ای ظاهر می‌شود، سپس شروع به کوچک‌شدن می‌کند و تمامی بازیکنان باید داخل آن بمانند. هر کدام از بازیکن‌ها که بیرون از حلقه بماند، حذف می‌شود.

همه بازیکنان در این حالت ماموریت یکسانی دارند. آنها باید جعبه‌های غنایم را نابود کنند تا توکن داخل بازی یعنی Power Point یا PP به دست بیاورند. همچنین بازیکنان باید سایر رقیبان خود را حذف کنند تا آخرین نفری باشند که زنده می‌ماند. آخرین نفری که در این نبرد پیروز می‌شود، برنده خواهد بود. در این حالت ۱۲ بازیکن وجود دارد و مدت مبارزه ۴ دقیقه است.

حالت Tower Siege

حالت Tower Siege در تتان آرنا
منبع: thetanarena

در این حالت بازیکنان به دو تیم تقسیم می‌شوند و ماموریت آنها نابود کردن برج رقیب است. بازیکنان برای بدست آوردن ربات نابودگر باید آیتم‌هایی به نام باتری (Battery) را جمع‌آوری کنند. برج‌ها تنها زمانی آسیب می‌ببیند که یک تیم بتواند باتری را بدست آورد، ربات نابودگر را آزاد کن و ربات به برج رقیب برسد.

در این حالت بازی زمانی به پایان می‌رسد که یکی از برج‌ها نابود شود. اگر زمان تمام شود و هیچ یک از برج‌ها از بین نرفته باشد، تیمی که برج آن سلامت بیشتری دارد، برنده خواهد بود. در این حالت هر تیم ۴ عضو دارد و محدودیت زمانی بازی ۵ دقیقه است.

حالت Super Star

حالت Super Star در تتان آرنا
منبع: thetanarena

در این حالت بازیکنان باید تلاش کنند تا ستاره‌هایی را که در مقابل پایگاه حریف ظاهر می‌شوند، جمع‌آوری کنند. تیمی که ستاره‌های بیشتری در طول بازی جمع‌آوری کند، برنده می‌شود. همچنین در صورتی که تیمی بتواند پیش از رقیب خود بیش از ۵۰ ستاره بدست بیاورد، برنده مسابقه خواهد بود. تعداد بازیکنان در این حالت ۸ نفر است که به دو تیم ۴ نفره تقسیم می‌شوند و مدت زمان این حالت نیز ۴ دقیقه است.

حالت Deathmatch

حالت Deathmatch در بازی تتان آرنا
منبع: thetanarena

در این حالت، هدف اصلی همه بازیکنان حذف یکدیگر است. هر بازیکنی که بتواند قبل از اتمام زمان، بیشترین تعداد از بازیکنان دیگر را حذف کند، برنده خواهد بود. همچنین در صورتی که یک بازیکن بتواند در طول بازی بیش از ۲۵ بار سایر بازیکنان را حذف کند، بازی بلافاصله به پایان می‌رسد و او به عنوان برنده اعلام می‌شود. در این حالت تعداد بازیکنان ۸ نفر بوده و مدت زمان بازی ۳ دقیقه است.

معرفی توکن‌های بازی تتان آرنا

بازی Thetan Arena دو توکن دارد. توکن‌های THC و THG توکن‌های این بازی هستند. در ادامه کاربرد هر کدام از آنها را تشریح می‌کنیم:

توکن THG

رمزارز Thetan Gem یا THG توکن حاکمیتی بازی تتان آرنا است. بازیکنان می‌توانند با استفاده از این توکن در فرایند‌های حاکمیتی این بازی نقش داشته باشند. دارندگان توکن THG می‌توانند برای تعیین ویژگی‌ها یا پارامترهای آتی Thetan Arena پیشنهادات خود را ارائه کنند و رای دهند. همچنین کاربران می‌توانند برای ارتقای سطح کاراکتر‌های خود از توکن THG و PP استفاده کنند.

حق رای کاربران صرفا به رای دادن در مورد ویژگی‌های مربوط به کاراکترها محدود می‌شود. کاربران نمی‌توانند در مورد عملکرد و مدیریت شرکت، انتخاب هیئت مدیره و سایر موارد مشارکت داشته باشند. همچنین توکن THG به عنوان مشوق برای تشویق کاربران در بازی تتان آرنا بین آنها توزیع می‌شود.

چگونه می‌توان توکن THG به دست آورد؟

 • شرکت در رویدادهای (Event) بازی تتان آرنا
 • شرکت در مسابقات
 • مشارکت در بازار یا مارکت پلیس بازی
 • استیک کردن کاراکترهای بازی و مشارکت در انواع بازی‌ها و به انجام رساندن وظایف مختلف (تکمیل چالش‌ها، عملکرد بهتر نسبت به سایر بازیکنان، افزایش زمان بازی، معرفی کاربران جدید به بازی یا شرکت در فرایندهای حاکمیتی)

در مجموع ۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰ میلیون واحد توکن THG وجود خواهد داشت که به شرح زیر توزیع می‌شوند:

تکونومیکس THG
منبع: thetanarena
 • ۱۰ درصد در فروش استراتژیک توزیع شده است.
 • ۵ درصد به منظور تامین نقدینگی در نظر گرفته شده است.
 • ۲۱ درصد برای پاداش استیکینگ توزیع می‌شود.
 • ۱۹ درصد داخل بازی پاداش داده می‌شود.
 • ۵ درصد متعلق به مشاوران است.
 • ۲۱ درصد به تیم سازنده تعلق دارد.
 • ۱۰ درصد صرف رشد اکوسیستم می‌شود.
 • ۹ درصد به عنوان ذخیره نگهداری می‌شود.

نحوه دریافت توکن THG به چه صورت است؟

بازیکنان در طی بازی توکن gTHG به دست می‌آورند، که با کلیم کردن آنها این توکن‌ها به صورت توکن THG در کیف پول آنها ذخیره می‌شود. بازیکنان ۱۲ روز پس از ایجاد حساب در بازی تتان آرنا می‌توانند توکن‌های THG خود را برداشت کنند و پس از آن نیز هر ۴۸ ساعت یکبار امکان برداشت توکن‌های THG وجود دارد. همچنین در هربار برداشت ۴ درصد از توکن‌های gTHG به عنوان کارمزد از حساب کاربران برداشته می‌شود و حداقل کارمزد برای برداشت معادل ۵ واحد توکن gTHG است.

توکن THC

توکن THC
منبع: thetanarena

رمزارز Thetan Coin یا THC توکن داخل بازی تتان آرنا است. عرضه این توکن نامحدود است و می‌توان آن را با انجام بازی به دست آورد. کاربران پس از دریافت توکن‌های THC می‌توانند آنها را به کیف پول خود منتقل کنند. توکن THC را می‌توان از راه‌های زیر بدست آورد:

کسب توکن THC
منبع: thetanarena
 • شرکت در رویداد‌های مختلف بازی
 • شرکت در مبارزات: مقدار پاداشی که کاربران با شرکت در بتل‌ها به دست می‌‌‌آورند، بستگی به کلاس تروفی (trophy class)، نوع و کمیابی کاراکتر دارد.
 • جوایز رتبه بندی: بازیکنان می‌توانند با بالا بردن رنک خود در بازی، توکن THC کسب کنند.
 • دریافت Quest: زمانی که ماموریت‌های بازی را کامل کنید، Quest Points دریافت خواهید کرد. پس از دریافت امتیازات کوئست کافی، می‌توانید آنها را با توکن THC مبادله کنید.

کاربردهای توکن THC چیست؟

 • خرید جعبه‌های تتان باکس: کاربران می‌توانند با استفاده از توکن‌های THC، جعبه‌‌های Thetan Box را خریداری کنند و کاراکترهای جدیدی را به صورت NFT بدست بیاورند.
 • پاداش به پخش‌کنندگان: از توکن THC برای پاداش‌دهی به استریمرهایی که نحوه بازی خود را به سایر افراد نشان می‌دهند نیز پاداش داده می‌شود.

نحوه دریافت توکن THC

 • بازیکنان در حین بازی توکن gTHC دریافت می‌کنند که با برداشت (Claim) آنها و انتقال به کیف پول، توکن THC دریافت می‌کنند.
 • بازیکنان ۱۲ روز پس از ایجاد حساب در بازی تتان آرنا می‌توانند توکن‌های THC خود را برداشت کنند و پس از آن نیز هر ۷۲ ساعت یکبار امکان برداشت توکن‌های THC وجود دارد. همچنین بازیکنانی که با استفاده از کاراکترهای رایگان بازی که در ابتدا به آنها داده می‌شود، بازی را آغاز کرده و هیچ خریدی از بازار تتان آرنا انجام نداده‌اند، حداقل سطح برنز ۱ برای امکان برداشت توکن‌های THC نیاز است.
 • مقدار قابل برداشت توکن THC دارای حداقل و حداکثر است که بر اساس اعتبار حساب‌های مختلف این میزان متفاوت است. به طور کلی حداقل برداشت ۲۰۰۰ واحد و حداکثر آن ۶۰۰۰ واحد توکن THC است. (اعتبار حساب توسط عوامل زیادی تعیین می‌شود از جمله، نبردهای انجام شده، رتبه، حجم کل خرید در بازار و غیره)

بررسی کاراکترهای بازی تتان آرنا

کاراکترهای بازی Thetan Arena انواع مختلفی داشته و هر کدام از این کاراکترها توانایی ویژه‌ای به نام Fury دارند. علاوه بر این، هر یک از کاراکترها نقش منحصر‌به‌فرد خود را داشته و در بازی ایفای نقش می‌کند. بنابراین، انتخاب یک کاراکتر مناسب برای هر موقعیت به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند احتمال برد خود را افزایش دهند.

به طور کلی ۳ نوع کاراکتر در بازی تتان آرنا وجود دارد:

 • تانک (Tank)
 • تیرانداز (Marksman)
 • قاتل (Assassin)

در ادامه انواع این کاراکترها و توانایی‌ آنها را بررسی می‌کنیم:

تانک (Tank)

کاراکترهای تانک مسئولیت خود را در خط مقدم و در مقابل دشمنان انجام می‌دهند و از ایجاد خسارت به هم تیمی‌های خود جلوگیری می‌کنند. ویژگی‌های این کاراکتر عبارتند از:

 • سلامتی (Health): بالا
 • آسیب در زمان حمله (Attack Damage): نرمال
 • سرعت: آهسته

انواع کاراکترهای تانک

انواع کاراکترهای تانک
منبع: thetanarena
 • Veinka
 • Errant Ghost
 • Breaker
 • Lucy Muffy
 • Meiko
 • Kongkey

قاتل (Assassin)

Assassin‌ها قاتلان مرگبار و خاموشی هستند که می‌توانند در مبارزه هدف را از بین ببرند و بدون اینکه سایرین متوجه شوند عقب‌نشینی کنند. ویژگی‌های این کاراکتر عبارتند از:

 • سلامت (Health): پایین
 • آسیب در زمان حمله: زیاد
 • سرعت: زیاد

انواع کاراکترهای قاتل

 انواع کاراکترهای قاتل
منبع: thetanarena
 • Raidon
 • Serp
 • Rei
 • Mortal
 • El Dragon
 • Velvet
 • Mary
 • Taekwon
 • Durass

تیر‌انداز (Marksman)

Marksman‌ها قدرت آسیب زیادی دارند. ویژگی‌های اصلی این کاراکتر عبارتند از:

 • سلامت (Health): نرمال
 • آسیب در زمان حمله: زیاد
 • سرعت: معمولی

انواع کاراکترهای تیر‌انداز

انواع کاراکترهای تیر‌انداز
منبع: thetanarena
 • Morrod
 • Cluster
 • Steelshot
 • Destroid
 • Benjamin
 • Shanna
 • Phoenix
 • BigPapa
 • Culien
 • Bathos

معرفی انواع مهارت‌ها (Skill‌)

قبل از پیوستن به میدان نبرد، از بازیکنان خواسته می‌شود علاو‌ه‌بر انتخاب یک کاراکتر، ۲ مهارت یا Skill‌ نیز انتخاب کنند. هر مهارت به نوع متفاوتی از مجموعه مهارت‌ها تعلق دارد، که بازیکنان باید با دقت بیشتری تصمیم بگیرند تا بتوانند از آنها به طور موثر استفاده کنند.
مهارت‌ها در بازی Thetan Arena بر اساس ویژگی‌های اصلی خود به ۳ مجموعه مهارت‌های مختلف دسته‌بندی می‌شوند. هر مجموعه مهارت‌ها نیز به ۳ سطح مختلف تقسیم می‌شوند. سطح‌های مختلف مهارت‌ها عبارتند از: پیش‌فرض (Default)، کمیاب (Rare) و افسانه‌ای (Mythical)

انواع مهارت‌ها در بازی تتان آرنا شامل موارد زیر هستند:

 • Effect Skill: ایجاد موقعیت‌های مختلف (مثل فریز کردن دشمنان، پنهان کردن کاراکتر هنگام حمله و غیره) این مهارت‌ها قابل استفاده برای به خود کاراکتر، متحدان و دشمنان هستند.
 • Damage Skill: برای افزایش میزان آسیب در یک دوره کوتاه استفاده می‌شوند.
 • Support Skill: کمک به بازیکنان در برابر حملات دشمنان.

هر هفته، ۱۵ مهارت به صورت تصادفی به عنوان مجموعه مهارت‌ها انتخاب می‌شوند. بازیکنان فقط می‌توانند مهارت‌های موجود را انتخاب کنند. مهارت‌ها هر هفته برای بازیکنان تغییر می‌کنند.

معرفی تیم سازنده بازی تتان آرنا

تیم سازنده بازی تتان آرنا
منبع: thetanarena

تیم سازنده بازی Thetan Arena اعضای برجسته و با تجربه‌ای در زمینه توسعه بازی و همچنین فناوری بلاکچین را گرد هم آورده است. این بازی در سال ۲۰۱۴ و با نام Wolffun در زمینه تخصصی بازی‌های PvP آنلاین برای تلفن‌های همراه تاسیس شد. این تیم کار خود را با ۴ عضو آغاز کرد. از سال ۲۰۱۵، تیم بازی تتان آرنا کار خود را در ژانر اکشن آغاز و بازی Tank Raid Online را منتشر کرد. این بازی اولین بازی این تیم در ژانر اکشن است و تا به امروز موفق شده است بیش از ۵ میلیون بازیکن را به خود جذب کند.

تیم بازی تتان آرنا علاقه زیادی به بازی‌های ویدیویی دارند و زندگی خود را وقف ساختن بازی‌های موبایلی منحصربه‌فرد کرده‌اند تا بهترین تجربیات را برای کاربران خود به ارمغان بیاورند. هوانگ سو (Hoang So) یکی از بنیان‌گذاران بازی تتان آرنا است. او پیش از فعالیت در بازی تتان آرنا به عنوان بنیان‌گذار بازی Wolffun فعالیت داشته است. یوکو (Yoko) یکی دیگر از بنیان‌گذاران بازی Thetan Arena است. یوکو پیش از فعالیت در تتان آرنا به عنوان مدیر طراحی در بازی Wolffun فعالیت داشته است.

بررسی نقشه راه بازی تتان آرنا

نقشه راه بازی تتان آرنا
منبع: thetanarena

تیم سازنده بازی تتان آرنا قصد دارد در ادامه راه خود، توکنومیکس خود را متعادل کند و با مخاطبان خود از جمله گیمرها، انجمن‌ها، استریمرها و سرمایه‌گذاران تعامل بیشتری ایجاد کند. نقشه راه این بازی در سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۳ به شرح زیر است:

فاز اول

 • راه‌اندازی مسابقات (Tournament)
 • امکان اضافه کردن اسکین‌های مختلف به کاراکترها (Cosmetic System)
 • راه‌اندازی بخش استیکینگ

فاز دوم

 • راه‌اندازی مینی گیم‌ها (Mini Games)
 • راه‌اندازی انجمن‌ها (Guild System)
 • راه‌اندازی بخش Thetan E-Sport

فاز سوم

 • ایجاد بخش ارتباط اجتماعی (Social System)
 • راه‌اندازی بخش دوم مینی گیم‌ها
 • راه‌اندازی بخش استریم

فاز چهارم

 • ایجاد Avatar Hero
 • ایجاد Avatar Pets
 • راه‌اندازی بازی‌های بتل رویال ۴۲ نفره

فاز پنجم

راه‌اندازی‌ حالت‌های مختلف از جمله

 • Battle Pass
 • PvE Modes
 • Avatar Object

بررسی شرکا و اسپانسرهای Thetan Arena

اسپانسرهای Thetan Arena
منبع: thetanarena

بازی تتان آرنا شرکا و سرمایه‌گذاران مختلفی داشته است. از جمله سرمایه‌گذاران این بازی می‌توان به سرمایه‌گذاران خطر‌پذیر (VC) مانند Formless Capital و Spark Digital Capital اشاره کرد. لیست کامل سرمایه‌گذاران بازی تتان آرنا در عکس بالا به طور کامل آمده است.

چطور از بازی تتان آرنا کسب درآمد کنیم؟

همانطور که در ویدیو بیان شد، برای آغاز این بازی می‌توانید آن را نصب کنید، ۳ آواتار رایگان دریافت کرده و بازی را شروع کنید. آواتارهای رایگان بازی تا سطح برنز ۱ قابلیت درآمد‌زایی ندارند؛ اما پس از رسیدن به این مرحله می‌توانید از آنها درآمد کسب کنید. همچنین می‌توانید کاراکترهای این بازی را از بازار آن خریداری کنید و با توجه به نوع، کلاس، کمیابی و تروفی آواتار خود کسب درآمد داشته باشید. در لیست زیر تعداد بتل‌هایی که با هر کدام از آواتارهای بازی می‌توانید انجام دهید، مشخص شده است.

کسب درآمد از تتان آرنا
منبع: thetanarena

ستون اول نوع آواتار از نظر کمیابی مشخص شده است. در ستون دوم نوع Skin آن مشخص است. در ستون‌های سوم و چهارم حداقل و حداکثر تعداد نبردهایی که با هر آواتار می‌توانید انجام دهید، تعیین شده است و در ستون آخر تعداد نبردهایی که در روز می‌توانید انجام دهید، مشخص شده است.

کسب درآمد در حال تیم
منبع: thetanarena

بعد از هر مسابقه، همه آواتارهای بازی جوایز خود را با توکن gTHC دریافت می‌کنند. این جایزه بر اساس نتایج مسابقه و کمیاب بودن قهرمان و اسکین آواتارها متغیر است. در عکس بالا با بازی در حالت Team Modes بازیکنان در صورت برد ۶، در صورت تساوی ۲ و در صورت باخت ۱ توکن gTHC دریافت می‌کنند.

جوایز در حالت سولو
منبع: thetanarena

همچنین در حالت بتل رویال کاربران بسته به رتبه خود در بازی، جوایز خود را به شرح جدول بالا دریافت می‌کنند. بازیکنان در صورتی که در نبردهای خود در یکی از ۳ حالت زیر قرار گیرند، جوایزی به عنوان پاداش اضافی دریافت می‌کنند.

 • در حالت‌های تیمی برنده شوند.
 • رتبه ۱، ۲ یا ۳ را در حالت Battle Royale Solo بدست آورند.
 • رتبه ۱ یا ۲ را در حالت Battle Royale Duo کسب کنند.
جوایز اضافی در بازی تتان آرنا

جوایزی که بازیکنان به عنوان پاداش اضافی دریافت می‌کنند، بستگی به کمیابی و اسکین آواتارشان دارد. این پاداش به صورت توکن gTHC به بازیکنان پرداخت می‌شود و نحوه توزیع آن در جدول بالا نمایش داده شده است.

پرسش و پاسخ (FAQ)

پرسش و پاسخ میهن بلاکچین
 • بازی Thetan Arena چیست؟

تتان آرنا یک بازی بلاکچینی مدل کسب درآمد در ژانر اکشن است. بازیکنان در این بازی باید با یکدیگر به صورت انفرادی و تیمی در حالت‌های مختلف مبارزه کنند، پیروز شوند و از بازی پاداش دریافت کنند.

 • برای کسب درآمد از بازی Thetan Arena چقدر باید هزینه کرد؟

برای شروع این بازی می‌توانید از آواتارهایی که به صورت رایگان و با نصب اپلیکیشن بازی دریافت می‌کنید، استفاده کنید. در این حالت باید سطح خود را به برنز ۱ برسانید و سپس می‌توانید کسب درآمد کنید؛ اما در صورتی که بخواهید از ابتدا کسب درآمد داشته باشید، باید ابتدا یکی از کاراکترهای بازی که به صورت NFT هستند، خریداری کنید. در حال حاضر ارزان‌ترین آواتارهای بازی حدودا ۲.۵ دلار قیمت دارند.

 • از بازی Thetan Arena چقدر می‌توان درآمد کسب کرد؟

این موضوع به پارامترهای زیادی بستگی دارد. از جمله فاکتورهایی که در کسب درآمد در بازی تتان آرنا موثر است، می‌توان به مواردی مثل نوع آواتار از نظر کمیابی و نوع Skin آن اشاره کرد. همچنین کسب درآمد در حالت‌های مختلف بازی متغیر است.

 • آیا هنوز می‌توان NFTهای این بازی را مینت کرد؟

بازیکنان همچنان می‌توانند آواتار‌های این بازی را که به صورت جعبه‌هایی به نام Thetan Box ارائه می‌شوند، خریداری کرده و توکن‌های بی‌همتای جدیدی را ایجاد کنند.

 • بازی Thetan Arena برای چه سیستمی طراحی شده است؟

بازی تتان آرنا برای سیستم عامل‌های اندروید، IOS و ویندوز طراحی شده است. بازیکنان می‌توانند این بازی را بر روی تلفن‌های همراه و کامپیوتر خود نصب کرده و بازی کنند.

جمع‌بندی

بازی Thetan Arena یکی از بازی‌های جذاب و سرگرم کننده بلاکچینی است که توانسته است از زمان معرفی خود تعداد زیادی از بازیکنان را به خود جذب کند. ژانر این بازی اکشن است و بازیکنان باید با یکدیگر به مبارزه بپردازند، تیم تشکیل دهند و در مسابقات و رویدادهای مختلف شرکت کرده تا بتوانند پاداش دریافت کنند. در این ویدیو به آموزش بازی تتان آرنا پرداختیم، هزینه اولیه برای شروع بازی، روش و میزان کسب درآمد از آن را بررسی کردیم. همچنین به بیان جزئیات تکمیلی بازی در مقاله پرداختیم. نظر شما در مورد بازی تتان آرنا چیست؟ آیا تا به حال در این بازی مشارکت داشته‌اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا