اخبار بیت کوین

پس از بلک راک، نماد ETF بیت کوین شرکت اینوسکو به سایت DTCC اضافه شد

اخیرا BTCO نماد ETF اسپات بیت کوین، یک صندوق مشترک بین شرکت‌های اینوسکو (Invesco) و گلکسی (Galaxy)، در وب‌سایت «Depository Trust & Clearing Corp» که به اختصار «DTCC» نامیده می‌شود، ظاهر شده است. پیش از این هم نماد ETF شرکت بلک راک (BlackRock) به سایت مذکور اضافه شده بود.

به نقل از کوین تلگراف، ظاهر شدن این نماد نشان می‌دهد شرکت‌های اینوسکو و گلکسی در مسیر راه‌اندازی ETF خود پیشرفت کرده‌اند.

اضافه شدن نماد ETF‌ شرکت‌های اینوسکو و گلکسی
اضافه شدن نماد ETF‌ شرکت‌های اینوسکو و گلکسی – منبع: ز

به نظر می‌رسد این ETF طی شش روز گذشته به لیست DTCC اضافه شده است؛ زیرا در سرویس آرشیو وب «WayBack Machine» نماد BTCO تا ۲۵ اکتبر (۳ آبان) وجود نداشت.

با این حال، اضافه شدن یک نماد به سایت DTCC تضمینی برای تایید آتی ETF آن نیست. همان طور که پیش از این گزارش دادیم، یکی از سخنگویان DTCC اعلام کرده است ثبت نمادها پروسه استاندارد این سایت برای پردازش پرونده‌های واجد شرایط بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE) هنگام راه‌اندازی ETFهای جدید است. این سخنگو تاکید کرد:

ظاهر شدن یک نماد در لیست DTCC نشان‌دهنده نتیجه هیچ فرآیند نظارتی یا تایید ETFها نیست.

پیش از این، شرکت‌های اینوسکو و گلکسی در ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد) درخواست مشترک خود را مجددا ارسال کرده بودند. در آن زمان، شرکت‌های زیادی درخواست خود برای راه‌اندازی ETF اسپات بیت کوین را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ثبت کرده بودند. آغازکننده این روند شرکت بزرگ بلک‌ راک بود که درخواست خود برای راه‌اندازی ETF اسپات بیت کوین را در ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) ثبت کرد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا