مقالات عمومی

هشت ICO که در ۳ ماه آخر سال ۲۰۱۹ می توان مد نظر قرار داد!

در این لیست، شما بهترین عرضه اولیه کوین هایی(ICO) که به زودی شروع می شوند را خواهید دید. اگر هرکدام از آنها برایتان هیجان انگیز است، فراموش نکنید که حتما درباره آن تحقیق کنید و در صورتی که مشتاق هستید بخشی از فروش آینده باشید.

 عرضه اولیه کوین EMX

EMX یک صرافی اوراق مشتقه است که دسترسی به ۱۲۰۰ تریلیون دلار بازار اوراق مشتقه جهانی برای کالاها، سهام ها، ارز ها را فراهم می کند. این پلتفرم به بازرگانان اجازه می دهد تا قراردادهای آتی و قرارداد های دائمی خود را با طلا، یورو، آلتکوین، سهام ایالات متحده و دیگر موارد مبادله کنند. هدف این پلتفرم  اختراع دوباره بازارهای اوراق مشتقه جهان است. اینکه با ارزانتر، آسانتر و منصفانه تر کردن آن، کل بازار مبادلات را متحول کند. EMX قصد دارد با اعمال ارزهای دیجیتال و طراحی کارآمد، هزینه های معاملات را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این پلتفرم نقش های سنتی واسطه، صرافی و تسویه وجوه را به یک فرایند ساده تر تبدیل می کند. این کار باعث کاهش هزینه های مورد بحث در مدیریت ریسک ها و کارآیی فرایندهای علامت گذاری، تسویه و پرداخت می شود. فروش توکن های EMX از ۹ سپتامبر ۲۰۱۹ آغاز می شود و تا ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹ ادامه دارد.

 عرضه اولیه کوین ROKKEX

توکن های RTX اوراق بهادار سازمان یافته پایداری هستند که ۱۵٪ از سود ناخالص صادرکننده را در برابر صادرکننده تقاضا می کنند. اینگونه نرخ بهره متغیر به اوراق قرضه (توکن) وصل شده است که نتیجه مالی را به سودآوری فعالیتهای صادرکننده وابسته می کند. پرداخت به توکن داران هر سه ماه انجام می شود. این توکن نرم افزار امنیتی با درجه نظامی را عرضه می کند تا محیطی شبیه به Fort Knox را برای بازرگانان فراهم کند. این موتور تطبیق قدرتمند با کمک هوش مصنوعی KYC (شناسایی هویت مشتری)، مقیاس پذیری قدرتمند و پشتیبانی ۲۴/۷ برای تجارت بهتر است. این ایده در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ گنجانیده شده و محصول حداقلی قابل حیات در سه ماهه سوم همان سال توسعه یافته است. این عرضه اولیه کوین(ICO) در سه ماهه آخر سال ۲۰۱۹ شروع می شود که شامل شناسایی الگوی جلوگیری از دستکاری در بازار خواهد بود.

سرمایه گذاری در ico

 عرضه اولیه کوین EMJAC

این اولین پروژه فناوری دفترکل توزیع شده(DLT) با انرژی تجدید پذیر سبز در جهان است و هدف آن تبدیل شدن به اولین پلتفرم دیجیتالی جهان است که پسماند را به انرژی تجدید پذیر سبز تبدیل می کند. این پلتفرم از فناوری بلاک چین برای حل انبار جهانی لاستیک های زباله استفاده می کند. این امر با ارزش گذاری لاستیک های زباله به این هدف دست خواهد یافت. لاستیک ها از مبدا به کارخانه بازیافت ردیابی می شوند. این پروژه یک سیستم بلاک چین اتریوم است، که به دلیل رویکرد غیر متمرکز خود برای عقد قرارداد و محافظت از روابط EMJAC و توکن داران شناخته شده است.از طریق این فناوری، این پلتفرم قابلیت ردیابی مدیریت لاستیک زباله های جهانی را برای کاهش دامپینگ غیرقانونی، اطمینان از پاسخگویی تدارکات و تولید و محافظت از محیط زیست افزایش می دهد. تاریخ شروع این عرضه اولیه کوین سپتامبر ۲۰۱۹ است. در حال حاضر ، ۳۵۰ میلیون توکن ارائه شده است، و بقیه آنها ۳۰ روز پس از پایان فروش توکن توزیع می شود.

Hawk Network

این عرضه اولیه کوین (ICO) پیشرو ترین توزیع جهانی اینترنت اشیا (IoT) در جهان است که ترکیبی از محاسبات لبه و فناوری بلاک چین است تا نسل جدیدی از زیرساخت های فناوری IoT را با هزینه های کمتر و کارآمدتر، در اختیار شرکت ها قرار دهد. شبکه هاوک (Hawk Network) تبدیل الگوی اقتصادی جدید ترکیبی از شناسه دیجیتال و چندین فناوری رمزگذاری را برای فعال کردن پایانه های هوشمند ، اینترنت اشیاء و مصرف کننده ها برای جلوگیری از دسترسی بی رویه در شبکه و تضمین امنیت دارایی و داده ها فراهم می کند. این پلتفرم معتقد است كه عصر ادراک هوش جهانی فرا رسیده است. در حال حاضر برنامه هایی برای شروع IEO Global Meetup در اکتبر سال ۲۰۱۹ از جمله راه اندازی اولین برنامه غیر متمرکز Dapp وجود دارد. افراد پشت این پروژه پیش بینی می کنند که صرافی های برتر در همان دوره معاملات برنامه غیر متمرکز را آغاز کنند.

 عرضه اولیه کوین (EasyGuide (GCD

هدف این عرضه اولیه کوین ارائه راه حل های بلاک چین به بخش پلتفرم است. EasyGuide یک راه حل بلاک چین غیرمتمرکز است که به مسافران امکان می دهد هم سفر های خود را از کشورهای مختلف پیدا کنند، به گروه هایی با علایق مشابه بپیوندند و در کنار هم گروه های توریستی ساخته و در هزینه های این سازمان سهیم شوند. براساس این پارامترها، این پلتفرم از بازدید و رتبه بندی برای گروه های مسافرتی استفاده می کند که آنها را با هم تطبیق می دهد و پیشنهاد هایی را برای هر یک از آنها ارائه می دهد. هدف این پلتفرم کمک سریع به مسافران مستقل و ترسیم ایده گروه با مسافران مناسب است. EasyGuide با کمک فناوری بلاک چین، این گروه ها را از سراسر جهان قادر می سازد تا با خیال راحت هزینه های سفر را به اشتراک بگذارند و خدمات لازم را در یک مکان انتخاب کنند. ۱۱سپتامبر ۲۰۱۹ شروع خواهد شد و ۱۰ اکتبر ۲۰۱۹ پایان می یابد. در کل ۶۵۰۰۰۰۰۰۰۰ GCD در طول عرضه اولیه کوین ساخته می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، اگر آنها موفق به دستیابی به حداقل سرمایه مورد نیاز ۳ میلیون دلاری شوند، فروش توکن های GCD موفقیت آمیز تلقی می شود. با این حال، اگر آنها موفق به دستیابی به سقف سرمایه ۱۵ میلیون دلاری شوند، فروش پایان می یابد. در دوره عرضه اولیه کوین، سرمایه گذاران می توانند GCD را در هر توکن ۰/۰۰۲ دلار خریداری کنند.

بررسی دلایل ناکارآمدی ICO ها

عرضه اولیه کوین (Virtual Rehab (VRH

این پلتفرم از دستاوردهای فن آوری های بلاک چین، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی برای توانبخشی بیماران خاص استفاده می کند. این پلتفرم در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد و اولین کسی بود که به(هوش مصنوعی) AI و(واقعیت مجازی) VR  برای اعتیاد و توانبخشی جنبه تجاری داد. این پلتفرم به عنوان یک پیشرو در بخش خود شناخته می شود. تیم پشت VRH جوایز جهانی به دست آورد و از طرف دولت کانادا و ایالات متحده ، وال استریت ژورنال و سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شد. راه حل آن می تواند در مدیریت درد، جلوگیری از اختلالات مصرف مواد، تقویت مهارت های ارتباطی افراد مبتلا به اوتیسم و ​​توانبخشی کمک کند. VRH حفظ حریم شخصی و امنیت اطلاعات افراد را دارای اهمیت بسیار بالایی می داند و به دنبال حل این مسئله است. در حال حاضر، اطلاعات این افراد در دسترس همه قرار دارد و هنگامی که بهبود می یابند، پذیرش یا به اصطلاح بازگشت مجدد برای آنها دشوار است. برای حل این مشکل، پلتفرم برای تشخیص هویت این افراد از آدرس کیف پول استفاده می کند. تنها اطلاعات واقعی جمع آوری شده سن، جنس، نژاد، زیست سنجی و ردیابی چشم است. این عرضه اولیه کوین از ۲ اکتبر ۲۰۱۹ آغاز می شود و ۱۲ اکتبر ۲۰۱۹ به پایان می رسد. در این دوره، در مجموع ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ VRH ایجاد می شود و ،۲۴۰ میلیون در طول عرضه کوین در دسترس خواهد بود. عرضه اولیه کوین در صورت دستیابی به حداقل سرمایه ۵ میلیون دلاری موفق تلقی خواهد شد. با این حال در صورت رسیدن به سقف سرمایه ۲۰میلیون دلاری بسته خواهد شد. علاوه بر این، سرمایه گذاران می توانند در مدت عرضه اولیه کوین این توکن را با قیمت ۰.۱ دلار خریداری کنند.

عرضه اولیه کوین COVEX 

این یک پلتفرم دیجیتالی است که به بازرگانان امکان می دهد ارزهای دیجیتال را تجارت کنند، مهارت های تجارتی را کپی کرده و معاملات یکدیگر را در گروه های سرمایه گذاری خود کامل کنند. به عبارت دیگر، این پلتفرم دارای معابر بازرگانی اجتماعی، معاملات حاشیه ای و درگاه های پرداخت است که با استفاده از یک بلاک چین شفاف، غیرمتمرکز و بدون نیاز به اعتماد اجرا خواهد شد. هدف اصلی این پلتفرم ایجاد رابطه میان بازرگانان کریپتو، تجار، توسعه دهندگان، علاقه مندان به فناوری و کارآفرینان است. برای این تعهد، پلت فرم سکه خود CoVEX Exchange را ارائه می دهد. عرضه اولیه کوین از اول نوامبر ۲۰۱۹ آغاز می شود و در اول دسامبر ۱۹ پایان می یابد. در کل ۱۵ میلیون COVEX ایجاد می شود و در این مدت به همین مقدار سود می رسد. در صورت جذب حداقل سرمایه ۱ میلیون دلار این عرضه اولیه کوین موفق تلقی می شود. با این حال اگر به سقف سرمایه ۴۰ میلیون دلار برسد این عرضه اولیه کوین بسته خواهد شد. در این مدت، یک سکه COVEX با قیمت ۰/۸۵ دلار فروخته می شود. اگر قصد سرمایه گذاری در عرضه اولیه کوین های آینده را دارید ابتدا مطمئن شوید که آنچه را ارائه می دهند را درک کرده و اخبارهای جدید آن پیگیری کنید.

در ادامه…

در زیر لیستی از عرضه اولیه کوین های جالب دیگری که امسال روی داده اند وجود دارد.

 عرضه اولیه کوین Geon Network

 • تاریخ شروع: ۳۱ ژانویه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۳۱ مارچ ۲۰۱۹

Geon پلتفرمی است که قصد دارد با گسترش آن از طریق اجرای فناوری واقعیت افزوده (AR)، واقعیت را تعریف کند. این پلتفرم به کاربران خود امکان ایجاد Geones در زندگی واقعی را می دهد که به آنها اجازه می دهد تا به راحتی ارزش را منتقل کنند. از این طریق، Geon تعامل بین B2C (بنگاه با مشتری) و C2C (مشتری با مشتری) را به طور بی سابقه ای تسهیل می کند. کاربران می توانند شرایط را ترتیب داده و مواردی که باید قبل از انتقال ارزش نهایی شوند، تعیین کنند. ارز بومی این پلتفرم Geon Token )GEON) است. GEON یک توکن مبتنی بر استاندارد ای ار سی ـ ۲۰ است که توسط بلاک چین اتریوم صادر می شود. کاربران می توانند از GEON برای خرید کوین های Geon برای مبادله ارزش با کاربران دیگر در تراکنش ها استفاده کنند.

 عرضه اولیه کوین MenaPay

ICO

 • تاریخ شروع:۱۵ ژانویه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۱۵ مارچ

MenaPay یک درگاه پرداخت مبتنی بر بلاک چین در خاورمیانه و آفریقا است. هدف این پلتفرم جایگزین کردن روش های پرداخت سنتی با ارزهای دیجیتالی است که توسط بلاک چین طراحی شده است. MenaPay یک پلتفرم ارتباطی است که با استفاده از بلاک چین مشتریان را به بازرگانان وصل می کند. بازرگانان قادر خواهند بود فناوری MenaPay را در پلتفرم خود گنجانند. بیشتر بازرگانان بخاطر مشکلات مربوط به پول نقد و بی ثباتی قیمت، از پذیرش ارز دیجیتال در پلتفرم خود احتیاط می کنند.  بنابراین ، توسعه دهندگان MenaCash را ایجاد کردند. این کوین را می توان استیبل کوین در نظر گرفت، زیرا ارزش آن 100٪ توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود. این ارز در تراکنش ها در پلتفرم MenaPay استفاده می شود. در این پلتفرم هر کوین MenaCash ارزش یک دلار دارد.

عرضه اولیه کوین HotCoin 

 • تاریخ شروع: ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۲۱ مارچ ۲۰۱۹
 • تاریخ شروع پیش فروش: ۷ ژانویه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان پیش فروش: ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹

HotCoin یک راه حل پرداخت است که حفظ حریم شخصی و اعتماد به صنعت چند میلیارد دلاری سرگرمی بزرگسالان را تضمین می کند. HotCoin از الگوریتم بلاک چین اتریوم استفاده می کند، که به منظور اطمینان از ناشناس بودن کاربرانی که به محصولات و خدمات صنعت سرگرمی بزرگسالان دسترسی دارند، طراحی شده است. تیم پشت این پروژه ادعا می کند که توکن آنها در حال حاضر می تواند به این منظور استفاده شود و به کاربران امکان می دهد از وب سایت ها و خدمات بزرگسال استفاده کنند. آنها همچنین قصد دارند محصولات دیگری از جمله کیف پول HotCoin، یک دروازه پرداخت و همچنین راه حل های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را پیاده سازی کنند.

OCEAN Poseidon Foundation

 • تاریخ شروع: ۱۶ فوریه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۲۴ مارچ ۲۰۱۹

OCEAN Poseidon یک بنیان بدون سود است که به دنبال ارائه راه حل های انقلابی برای متوقف کردن تغییرات آب و هوا است. اولین راه حل Poseidon پلتفرم هوش مصنوعی و مبتنی بر بلاک چین به نام کاهش اتصالات کاربران به سیستم کربن است که می تواند به تعادل انتشار دی اکسیدکربن کمک کند. کاربران توانمند را تقلیل می دهد تا تأثیر اقلیمی هرگونه تراکنش را دوباره به تعادل خود برگرداند. با استفاده از فناوری جدید این کار را می توان در مقیاس کوچک انجام داد (به طور مثال به جای تن در مقیاس گرم صورت گیرد). برخلاف اکثر پروژه هایی که از بلاک چین اتریوم استفاده می کنند، OCEAN Poseidon از پلتفرم استلار Stellar استفاده می کند، که به نظر می رسد بلاک چین محیط سازگار تری است، زیرا به مکانیزم اجماع که انرژی زیادی مصرف می کند، نیاز ندارد.

 عرضه اولیه کوین RAWG

ICO

 • تاریخ شروع: ۱ مارچ ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۱۵ مارچ ۲۰۱۹
 • تاریخ شروع پیش فروش: ۲۲ می ۲۰۱۸
 • تاریخ پایان پیش فروش: ۱ مارچ ۲۰۱۹

RAWG، به طور غیر رسمی با عنوان “IMDb بازی ها”، یک پایگاه داده بازی ویدیویی و پلتفرم اکتشاف است که دارای بیش از ۵۰ هزار عنوان از همه سیستم عامل های بازی محبوب است که مهارت بازی شما را به محصولات و خدمات تبدیل می کند. جوایز مربوط به بازیهای مورد علاقه خود با توکن های RAWG به گیمرها اهدا می شود. برای کاربران، از توکن ها می توان برای درخواست پیشنهادهای ویژه از شرکای RAWG استفاده کرد و آنها را به ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کرد. تبلیغ کنندگان همچنین می توانند از نشانه های RAWG برای خرید تبلیغات بر روی پلتفرم RAWG استفاده کنند تا به بازیکنان برسند. قیمت یک توکن RAWG به قیمت تبلیغی که در RAWG قرار داده شده گره خورده است – ۱۰۰ توکن در بنر تبلیغاتی  ۱۰۰۰  توکن است.

 عرضه اولیه کوین AvailCom

 • تاریخ شروع: ۱۵ ژانویه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۱۵ فوریه ۲۰۱۹
 • عرضه توکن : ۸۳۵۰۰۰۰۰۰ AVL
 • تاریخ شروع پیش فروش: ۱۵ نوامبر ۲۰۱۸
 • تاریخ پایان پیش فروش: ۱۵ دسامبر ۲۰۱۸
 • پیش فروش عرضه توکن: ۷۰۰۰۰۰۰۰ AVL
 • قیمت  = 0.03 دلار

AvailCom یک پلتفرم مبتنی بر فناوری بلاک چین است که می تواند برای هرگونه اجاره ملک از آپارتمان ها و خانه ها گرفته تا ماشین ها و دوچرخه ها، با گزینه پرداخت ارز فیات استفاده شود. AvailCom سکویی است که روند جستجو و اجاره هرگونه ملک بدون کلید را تسریع می کند و در عین حال نیاز به دخالت شخص ثالث را نیز برطرف می سازد. با استفاده از این سرویس، هر کسی قادر به مذاکره و اجاره املاک بدون برخورد با مالک و بروکراسی خواهد بود.

عرضه اولیه کوین (HyperionX (TREE

 • تاریخ شروع: ۲۰ فوریه ۲۰۱۹
 • تاریخ پایان: ۳۱ دسامبر ۲۰۱۹
 • قیمت توکن 1 tree :

0.04 دلار

HyperionX یک بازار و یک جامعه ارگانیک منحصر به است که کاربران را به تماشای تبلیغات تشویق می کند. هدف HyperionX ساخت چیزی بیشتر از یک بازار ساده است که جایزه می دهد. این تیم معتقد است که فناوریهای نوظهور مانند بلاک چین مستقیماً نحوه تعامل با جامعه و نحوه نگرش به شغل خود را تغییر می دهد. هدف آنها ایجاد بازار آزاد و یک اکوسیستم غیرمتمرکز است که در آن افراد قادر به ایجاد محتوا و دریافت توکن هایی برای انجام فعالیت های مختلف خواهند بود. همچنان که کاربران از HyperionX  استفاده می کنند ویژگی های جدید و برنامه های غیرمتمرکزی را باز می کنند که روش های جدید تعامل با جامعه را موجب می شود.

نتیجه گیری

اگر می خواهید استارت آپ های جدید بیشتری پیدا کنید، این لیست عرضه اولیه کوین را بررسی کنید. CryptoTotem رتبه های مختلف آژانس های برتر تحلیلی را مقایسه می کند و به دیتا بیس(پایگاه داده) بیش از ۵۴۰۰ پروژه کریپتو دسترسی دارد. اگر علاقه مند به شرکت در عرضه اولیه کوین هستید، لطفاً تحقیقات خود را انجام دهید. برای مطالعه بیشتر می توانید به سایت ما مراجعه کنید یا درباره  عرضه اولیه کوین های vechain بخوانید. در آخر، تجزیه و تحلیل دیگری در مورد چگونگی تأثیر قیمت اتریوم بر اکوسیستم عرضه اولیه کوین نیز ارائه شده است.

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا