ایردراپ

ایردراپ ژوپیتر را از دست دادید؟ حواستان به این ۹ ایردراپ باشد

فاز اول ایردراپ ژوپیتر با موفقیت به پایان رسید و کاربران واجد شرایط سود خوبی به دست آوردند. با این حال، اگر موفق به دریافت ایردراپ ژوپیتر نشدید، تعداد زیادی از پروژه‌ها نیز در ماه‌های آتی ایردراپ خود را برگزار خواهند کرد که می‌توانید برای به دست آوردن آن‌ها تلاش کنید.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از کوین گیپ، مایلز دویچر (Miles Deutscher)، تحلیلگر معروف رمزارزها فهرستی از ایردراپ‌های احتمالی در سال ۲۰۲۴ را گردآوری کرده است که می‌توانند سود خوبی برای کاربران به همراه داشته باشند. در این مطلب، این ایردراپ‌های احتمالی را بررسی می‌کنیم.

توجه کنید این مطلب ترجمه‌ای از منبع مذکور است و اگر می‌خواهید در این پروژه‌ها شرکت کنید، حتما پیش از هر کاری تحقیقات لازم را انجام دهید و پس از کسب اطمینان، اقدام به سرمایه‌گذاری یا صرف هزینه کنید.

Linea Voyage

لینیا یک شبکه لایه ۲ است که از رول‌آپ‌های دانش صفر برای بهبود مقیاس‌پذیری استفاده می‌کند. این شبکه حامیان مالی بزرگی دارد و احتمالا یکی از بزرگترین ایردراپ‌های سال ۲۰۲۴ را برگزار خواهد کرد. علاوه بر این، این شبکه ماه‌هاست یک کمپین با نام لینیا ووییج (Linea Voyage) برگزار کرده است که کاربران با شرکت و انجام تسک‌های آن، امتیاز دریافت می‌کنند. هرچه امتیاز کاربر در این کمپین بالاتر برود، احتمال دریافت ایردراپ بیشتر خواهد شد.

zkSync

ایردراپ احتمالی شبکه zkSync در سه‌ماهه دوم سال مالی ۲۰۲۵ برگزار خواهد شد. با این حال، دویچر معتقد است کاربران برای دریافت حداکثر توکن ZKS در این ایردراپ نباید از سایر ایردراپ‌های اکوسیستم زد کی سینک از جمله ایردراپ مربوط به پروژه زیرولند (ZeroLend) غافل شوند.

Wormhole

پروژه ورم هول اخیرا ۲۲۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرده و ارزش خود را به ۲.۵ میلیارد دلار رسانده است. با توجه به حمایت مالی قابل توجه، پیش‌بینی می‌شود این پروژه نیز ایردراپ قابل توجهی برگزار کند. به نظر می‌رسد استفاده از بریج‌های متعدد اکوسیستم ورم هول یکی از شروط اصلی واجد شرایط شدن برای دریافت ایردراپ این پروژه باشد.

LayerZero

یکی دیگر از پروژه‌های با پشتوانه مالی بالا، پروژه لیر زیرو است که عملکرد خوبی در دو سال اخیر از خود نشان داده است. علاوه بر توجه به ایردراپ اصلی، دویچر پیشنهاد می‌کند کاربران به سایر ایردراپ‌های اکوسیستم لیر از جمله اوردرلی نتوورک (Orderly Network) نیز توجه داشته باشند.

Berachain

براچین یک شبکه آزمایشی است که به گفته دویچر ممکن است یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌های سال ۲۰۲۴ را عرضه کند و فرصت خوبی برای کاربران است تا بدون نیاز به سرمایه اولیه قابل توجه، سود خوبی کسب کنند.

Celestia

انتظار می‌رود، پروتکل‌های جدید در بستر شبکه سلستیا ایردراپ‌های خود را بین کاربران واجد شرایط از جمله هولدرهای توکن TIA عرضه کنند.

Manta Network

اگرچه پارادایم جدید شبکه مانتا نتوانست انتظارات کاربران را برآورده کند، اما شرکت‌کنندگان اولیه کمپین MantaFest سود خوبی به دست آوردند. از این رو، می‌توان برای دریافت ایردراپ‌های اکوسیستم مانتا توکن این شبکه را استیک کرد.

Cosmos Ecosystem

در حال حاضر، مدل استیک کردن برای دریافت ایردراپ که ابتدا توسط اکوسیستم کازماس به کار گرفته شد، توسط تعداد زیادی از شبکه‌ها در حال انجام است. اکوسیستم کازماس در ازای استیک توکن اتم، کاربران را در ایردراپ‌های مختلفی از جمله TIA ،INJ ،OSMO و KUJI مشارکت داد. انتظار می‌رود این مدل دریافت ایردراپ در سال جاری همچنان در اکوسیستم اینجکتیو ادامه داشته باشد.

EigenLayer

پیش‌بینی می‌شود آیگن لیر یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌ها را در سال ۲۰۲۴ برگزار کند. این ایردراپ بیشتر به نفع نهنگ‌های اتریوم است و می‌تواند سود قابل توجهی برای افرادی که مشغول سپرده‌گذاری اتر بوده‌اند، به همراه داشته باشد. دویچر همچنین پیش‌بینی می‌کند که کاربران با فعالیت در اکوسیستم استیکینگ مجدد (Restaking)، در ایردراپ‌های مختلفی شرکت داده شوند.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا