مقالات عمومیویدیو

هفته نامه میهن بلاکچین، اتفاقات و آموزش های مهم 15 تا 21 دی ماه در یک ویدئو!

هفته نامه میهن بلاکچین هر شنبه خدمت شما کاربران عزیز ارائه می شود اما این هفته با عرض پوزش، با تاخیر یک روزه خدمتتون ارائه شد که امیدواریم برایتان مفید فایده باشد. هدف از این هفته نامه ها بررسی اخبار و مقالات مهم در هفته ی گذشته است. به طور مثال این هفته نامه به اتفاقات مهم از تاریخ ۱۵ تا ۲۱ دی ماه می پردازد. سعی بر این است تا در این هفته نامه ها تمامی مطالب مهم پوشش داده شود و تحلیل تیم میهن بلاکچین در راستای اخبار و مقالات و حتی پیش بینی بازار ارائه می شود. در زیر ویدیو، زمان هر موضوع قرار داده شده که کاربران عزیز می توانند برای مشاهده موضوع مورد نظرشان، در خلال ویدیو به زمان مربوط به هر عنوان مراجعه کنند.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

موضوعات مورد بررسی به همراه زمان شروع آنها به شکل زیر می باشد:

هفته نامه میهن بلاکچین قرار است هر شنبه شب از طریق وبسایت ما و دیگر شبکه های مجازیمان منتشر شود. با هفته نامه های میهن بلاکچین همراه باشید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

هفته نامه میهن بلاکچین، اتفاقات و آموزش های مهم به صورت خلاصه در یک ویدئو!

هفته نامه میهن بلاکچین، اتفاقات و آموزش های مهم ۱ تا ۷ دی ماه در یک ویدئو!

هفته نامه میهن بلاکچین، اتفاقات و آموزش های مهم ۸ تا ۱۴ دی ماه در یک ویدئو!

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا