اخبار بیت کوین

پیتر برنت هدف قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۵ را به ۲۰۰ هزار دلار افزایش داد

پیتر برنت (Peter Brandt)، تحلیلگر کهنه‌کار بازار، پس از شکست یک کانال صعودی، در توییتی اعلام کرد هدف قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۵ را به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار افزایش داده است.

به گزارش میهن بلاکچین، برنت انتظار دارد رالی صعودی بیت کوین در انتها به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار ختم شود. در حالی که تخمین قبلی برنت ۱۲۰٬۰۰۰ دلار بود، این امر نشان می‌دهد حرکت صعودی اخیر بیت کوین باعث تجدید نظر قابل توجهی از سوی این تحلیلگر شده است.

برنت به عنوان یک تحلیلگر کهنه‌کار با بیش از چهار دهه تجربه و مدیر عامل شرکت Factor LLC، پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین تا آگوست/سپتامبر ۲۰۲۵ (مرداد/شهریور ۱۴۰۴) به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار برسد.

وی در پلتفرم X گفت:

با عبور از خط بالای کانال ۱۵ ماهه، هدف قیمتی بیت کوین برای چرخه فعلی بازار صعودی که قرار است در آگوست/سپتامبر ۲۰۲۵ به پایان برسد، از ۱۲۰٬۰۰۰ دلار به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار افزایش می‌یابد. اگر کندل قیمت پایین‌تر از کف کندل هفته گذشته (۵۰٬۵۰۰ دلار) بسته شود، این تحلیل نقض خواهد شد.

نمودار قیمت بیت کوین در تایم فریم 3 روزه
نمودار قیمت بیت کوین در تایم فریم ۳ روزه؛ منبع: X

چندین مطالعه دیگر از جمله مطالعاتی که بر اساس چرخه‌های هاوینگ قبلی و شاخص‌های تحلیل تکنیکال مانند پهنای باند بولینگر هستند، نشان می‌دهند یک بولران شدید با شیب تقریبا عمودی در پیش است.

تحلیلگران بر سر این موضوع توافق دارند که هاوینگ می‌تواند منجر به ادامه جریان ورودی به ETFهای اسپات بیت‌کوین شود و قیمت‌ آن را حداقل در ۱۲ ماه آینده به شش رقم برساند.

اگرچه این پست برنت در پلتفرم X باعث می‌شود برخی از فعالان بازار تصاویر پروفایل خود را با «چشم‌های لیزری» به روزرسانی کنند، به گفته این تحلیلگر، بازگشت چشم‌های لیزری نشانگر مخالفی خواهد بود که نشان‌دهنده شیدایی سرمایه‌گذاران خرد است که اغلب در اوج بازار مشاهده می‌شود.

تحلیل وضعیت فعلی قیمت بیت کوین

همان طور که قبلا اشاره کردیم، سطح ۵۲٬۲۰۰ دلار در تایم فریم هفتگی سطح بسیار مهمی بود که بیت کوین با موفقیت از آن عبور کرد. اکنون قیمت در تایم فریم ۴ ساعته یک الگوی پرچم صعودی را تشکیل داده است که هدف آن می‌تواند ۵۸٬۰۰۰ تا ۶۲٬۰۰۰ دلار باشد. اما باید توجه داشت که فاندینگ ریت به شدت افزایش یافته و ریسک لانگ اسکوییز بسیار بالاست.

تشکیل الگوی پرچم صعودی در نمودار بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته
تشکیل الگوی پرچم صعودی در نمودار بیت کوین در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: تریدینگ ویو

از طرفی، دامیننس تتر هم به شدت نزولی شده که احتمال برگشت آن وجود دارد. در نواحی ۴.۶۰٪ و شاید ۴.۵۰٪ احتمال برگشت وجود دارد. در این صورت، احتمال دارد بیت کوین نیز از ناحیه ۵۸٬۵۰۰ دلار یه اصلاح قیمت را تجربه کند. در صورتی که دامیننس تتر به منطقه ۴.۵۰٪ برسد این اصلاح می‌تواند از منطقه ۶۱٬۰۰۰ دلار باشد.

نمودار دامیننس تتر در تایم فریم ۴ ساعته
نمودار دامیننس تتر در تایم فریم ۴ ساعته؛ منبع: تریدینگ ویو

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا