اخبار خارجی

پس از سقوط لونا، تیم حقوقی ترافورم لبز این شرکت را ترک می‌کنند

پس از سقوط پروژه ترا و رمزارزهای لونا و UST، اعضای تیم حقوقی ترافورم لبز (TFL) از سمت خود استعفا کردند. بسیاری افراد در شبکه‌های اجتماعی این موضوع را نشانه مجرم بودن اعضای پروژه ترا دانستند و خواستار اقدام قانونی و شکایت علیه دو کوان شدند، در حالی که عده‌ای دیگر دلیل استعفا را مسائل مالی می‌دانند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، تغییر در وضعیت شغلی بسیاری اعضای تیم حقوقی ترافورم لبز، ماجرای شرکت توسعه‌دهنده بلاکچین ترا را پیچیده‌تر کرده است.

با توجه به پروفایل لینکدین مارک گلدیچ (Marc Goldich) مشاور ارشد، نوآ اکسلر (Noah Axler) مشاور ارشد قانون‌گذاری و پرونده‌های قضایی، و لارنس فلوریو (Lawrence Florio) وکیل ارشد ترافورم لبز، به نظر می‌رسد این افراد همکاری خود با این شرکت را پایان داده‌اند. گلدیچ از ماه آگوست ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰) و اکسلر و فلوریو نیز از ماه ژانویه ۲۰۲۲ (دی ۱۴۰۰) کار خود در ترافورم لبز را آغاز کردند.

تغییر وضعیت اشتغال این سه عضو تیم حقوقی ترافورم لبز پس از نوسان شدید در بازار کریپتو و سقوط قیمت توکن LUNA به نزدیکی صفر دلار، رخ داده است. بنابر گزارش قبلی میهن بلاکچین، همزمان با این اتفاقات قیمت استیبل کوین‌هایی نظیر تتر نیز از یک دلار کمتر شد، اما در تاریخ ۸ می (۱۸ اردیبهشت) قیمت استیبل کوین UST بیش از ۸۸٪ سقوط را تجربه کرد.

دو کوان (Do Kwan) به کاربران پیشنهاد داده است برای نجات این اکوسیستم، به ایجاد فورک در بلاک چین ترا رای مثبت دهند.

بعضی کاربران استعفای تیم حقوقی را نشانه مجرم بودن اعضای پروژه ترا دانستند:

ممکن است اعضای تیم حقوقی ترافرم لبز چیزی دیده باشند که به نظر آن‌ها از لحاظ حقوقی قابل دفاع نیست و علت استعفای آن‌ها همین بوده باشد. وکلای ترافرم لبز مارک گلدیچ، لارنس فلوریو و نوآ اکسلر استعفای خود را در لینکدین آپدیت کرده‌اند. دو کوان باعث شد مردم سرمایه‌ زیادی را از دست بدهند و همه این مال‌باختگان قصد کوتاه آمدن ندارند.

توییت در مورد خروج تیم حقوقی ترافورم لبز از این شرکت
منبع: توییتر

حتی قبل از آنکه وکیل‌های ترافورم لبز این شرکت را ترک کنند، بسیاری از کاربران فضای کریپتو خواستار اقدام قضایی و شکایت علیه دو کوان بودند. عده‌ای از کاربران، استعفای وکلا را به دلیل مسائل اخلاقی مرتبط با دفاع از ترافورم لبز، و عده‌ای دیگر مرتبط با مسائل مالی و مشخص نبودن پرداخت‌های بعدی آنان می‌دانند.

اگر خروج این افراد از شرکت به دلیل سقوط ارزش توکن LUNA و استیبل کوین UST باشد، تیم حقوقی ترا اولین افرادی نیستند که پروژه‌های در حال سقوط را ترک می‌کنند. در ماه دسامبر ۲۰۲۱ (آذر ۱۴۰۰)، جوزف دیلانگ (Joseph Delong) مدیر ارشد فنی سوشی‌سواپ از جایگاه خود استعفا داد و دلیل آن را آشوب در مدیریت و فعالیت این صرافی غیرمتمرکز عنوان کرده بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا