مقالات عمومی

محبوب ترین ارزهای دیجیتال از نظر مردم کدامند؟

سایت کوین مارکت سوشال (CoinMarketSocial)ُ، پنج ارز دیجیتال محبوبی که در سال ۲۰۱۸ توانستند بیشترین دنبال کننده یا همان فالوئر را جذب کنند معرفی کرد. پس از بررسی و نظارت دقیق حساب های کاربری شبکه های اجتماعی نظیر توییتر، فیسبوک، ردیت و تلگرام، کوین مارکت سوشال ۵ ارز دیجیتال برتر که در سال ۲۰۱۸ بیشترین دنبال کننده را جذب کرده اند رده بندی کرده است.

تازه وارد غافلگیرکننده و ترون!

سایبرمایلز (CyberMiles) ارز دیجیتال شناخته شده ای نیست با این وجود، پروژه سایبرمایلز از نظر بیشترین افزایش دنبال کننده در سال ۲۰۱۸ در رده پنجم قرار دارد. طی سال گذشته دنبال کننده های این پروژه ۵,۳۶۲ درصد افزایش یافت.

سایبر مایلز که راهکار بلاک چین برای صنعت تجارت الکترونیک ارائه می دهد در تاریخ یکم ژانویه ۲۰۱۸، فقط ۵,۳۸۱ دنبال کننده داشت اما تا تاریخ ۳۱ دسامبر این تعداد به ۲۹۳ هزار دنبال کننده افزایش یافت. البته این افزایش تعداد دنبال کننده ممکن است واقعی نباشد و می‌تواند به دلیل تبلیغات توییتر یا سایر روش ها باشد.

ترون در خصوص بیشترین افزایش دنبال کننده با ۳۰۸ هزار دنبال کننده جدید در رتبه چهارم قرار دارد. این پلتفرم شبکه اصلی خود را در سال ۲۰۱۸ عرضه کرد و سهام بیت تورنت را خرید. بیت تورنت یک پلتفرم به اشتراک گذاری همتا به همتا می‌باشد.

هم چنین به زودی توکن TRC10 خود به اسم BTT را در صرافی بایننس عرضه خواهد کرد. تعداد دنبال کننده های حساب کاربری توییتر این پروژه طی سال گذشته ۵۶۷ درصد افزایش داشته است.

۳ پروژه برتر

رتبه سوم بیشترین افزایش تعداد دنبال کننده در اختیار شناخته شده ترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین با افزایش ۳۱۶ هزار دنبال کننده می‌باشد. تعداد دنبال کننده بیت کوین طی سال گذشته ۵۱ درصد افزایش یافت و به ۹۲۶ هزار نفر رسید. بیت کوین علی رغم سقوط ۸۰ درصدی قیمت خود با افزایش محبوبیت مواجه شده است.

ریپل با افزایش ۴۵۸ هزار دنبال کننده و رشد ۱۰۱ درصدی رتبه دوم را در اختیار دارد. ریپل که اخیرا با چندین بانک همکاری هایی را شکل داده است، اکنون ۹۱۰ هزار دنبال کننده دارد.

پروژه ای که بیشترین دنبال کننده را در اختیار داشت بایننس است. بایننس که یکی از ‌بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال است در سال گذشته بیش از ۶۸۲ هزار دنبال کننده جدید به دست آورد.

دنبال کننده های بایننس در سال گذشته از ۲۱۶ هزار به ۸۹۹ هزار دنبال کننده رسید که رشد ۳۱۵ درصدی را نشان می‌دهد. توکن بایننس کوین (BNB) نیز که توکن اصلی این پلتفرم است بری مدتی به یکی از ۱۰ ارز دیجیتال برتر تبدیل شد.

منبع
blokt

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا