اخبار کوتاه

رقابت نزدیک مخالفان و موافقان مهاجرت ایپ کوین از اتریوم؛ نتایج رای‌گیری به کجا رسید؟

رای‌گیری مربوط به مهاجرت رمزارز ایپ کوین (Apecoin) از شبکه اتریوم در شرایطی در حال برگزاری است که تعداد مخالفان و موافقان آن تقریبا برابر است. این رای‌گیری توسط سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) این پروژه از روز جمعه آغاز شده است و تا پنجشنبه (۱۹ خرداد) ادامه دارد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از نیوز بیتکوین، سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) پروژه ایپ کوین (APE) مطابق با پروپوزال شماره AIP-41 از روز جمعه رای‌گیری تحت عنوان «باقی ماندن ایپ کوین در اکوسیستم اتریوم» را به راه انداخته است که تا روز پنجشنبه (۱۹ خرداد) ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت تهران ادامه دارد. این پروپوزال پس از اتفاقات رخ داده شده در فروش NFTهای مربوط به متاورس آدرساید ارائه شد که شلوغ شدن شبکه اتریوم کارمزدهای تراکنش بسیار زیادی را به کاربران تحمیل کرد.

در مقابل مخالفان این طرح اعتقاد دارند که مهاجرت به زنجیره جدید فرآیندی ریسکی، همراه با هزینه، پیچیده و همراه با ظرافت‌هایی است که در صورت رعایت نشدن آن، ضررهای سنگینی را به محصولات یوگالبز وارد خواهد کرد.

در حال حاضر نسبت آرای داده شده تقریبا به صورت مساوی پیش می‌رود. برای مشاهده زنده نتیجه این رای‌گیری به این صفحه مراجعه کنید.

منبع
news.bitcoin

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا