اخبار آلتکویناطلاعیه صرافیتحلیل اقتصادی

بازار دلاری بیترکس گسترش یافت؛ پیوستن ریپل و اتریوم کلاسیک به این بازار

در تاریخ ۸ اوت، بیترکس(Bittrex) -یکی از اکسچنج های پیشرو در سراسر جهان- اعلام کرده است که آنها بازارهای دلار آمریکا را برای XRP و اتریوم کلاسیک بر روی این پلتفرم راه اندازی خواهند کرد. این بازار در ۲۰ آگوست سال ۲۰۱۸ آغاز به کار خواهد کرد.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

صرافی بیترکس در حساب توئیتر خود چنین اذعان کرد:

آماده باشید. ما در حال افزودن بازارهای دلار آمریکا بیشتری هستیم. در ۲۰ آگوست ما بازار دلار آمریکا را برای XRP و اتریوم کلاسیک راه اندازی خواهیم کرد.

بیترکس اظهار داشت که دلیل اضافه کردن جفت ارزهای XRP / USD و ETC / USD در این پلتفرم این نکته است که مشتریان خود را قادر به خرید ارزهای دیجیتالی با دلار آمریکا کرده و همچنین جفت ارزهایی با دلار آمریکا برای مشتریان ارائه دهند. صرافی بیترکس بیان کرد که ارائه جفت ارز با دلار آمریکا گامی به سوی پذیرش تکنولوژی بلاک چین است. این امر همچنین تسلط و نفوذ یک ارز دیجیتالی خاص را بر روی دیگر توکن ها در فضای کریپتوکارنسی کاهش می‌دهد.

بیترکس اشاره کرد که:

ما قصد داریم توکن ها را به بازارهای دلاری خود اضافه کنیم، تا خدمات به مشتریان را راحت تر، سریع تر و ایمن تر ارائه دهیم و همچنین امکان دسترسی به برخی از نوآورانه ترین پروژه های بلاک چین در جهان را فراهم کنیم.

این خبر بعد از اینکه بیترکس اعلام کرد که بازار دلار را برای مشتریان خود باز می کند، به کانون توجه کاربران بدل شد. مشتریان می‌توانند از مبادله دلار و یا واریز و برداشت آن، که به عنوان خدمات تازه به بیترکس افزوده شده است نیز بهرمند گردند.

این خدمات برای مشتریان با حساب شخصی و حساب های مشترک در دسترس است. البته فقط مشتریانی که در کالیفرنیا، واشنگتن، مونتانا زندگی می کنند و همچنین مشتریان بین المللی واجد شرایط، امکان فعالیت در بازار های دلار بیترکس دارند. این پلتفرم اظهار داشت که به زودی ایالت های بیشتری را به بازار جدید خود اضافه خواهد کرد.

بیترکس علاوه بر اضافه کردن XRP و ETC به بازار دلار به دنبال آن است که در مجموع ۶ ارز دیجیتالی در این بازار داشته باشد. سایر ارزهای دیجیتالی عبارتند از بیت کوین، اتر، تتر (USDT) و (TrueUSD (TUSD.

یکی از علاقمندان ریپل و توکن XRP گفت:

خوب حالا بیایید ببینیم که آیا BTC و ETH می توانند با XRP در یک زمین بازی دیگر رقابت کنند؟ در شرایطی که گزینه ای برای انتخاب نیست پذیرفتن شرایط شبکه کار آسانی است، اما الان یک انتخاب بین انتقال ۰.۰۰۰۰۱ توکن XRP در ۳.۵ ثانیه در مقابل انتقال یک ساعته برای چند دلار وجود دارد.

Shubham یکی از کاربران توئیتر نوشت:

بیترکس پس از ۲۰ آگوست، ارز XRP را به مبادله دلار آمریکا اضافه خواهد کرد. یک قدم به سوی جدا شدن از بیت کوین.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا