اخبار بیت کوین

ماینر میلیاردر: قیمت بیت کوین به ۷۴۰ هزار دلار می رسد!

ژو فا (Zhu Fa) موسس استخر ماینینگ کریپتوی پولین (Poolin) و میلیاردر چینی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین می‌تواند به ۵ میلیون یوان یا ۷۳۸ هزار دلار برسد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

اگرچه ژو خاطر نشان کرد که به نظر می‌رسد بازار نزولی است اما پیش بینی کرد که در روند صعودی بعدی، قیمت بیت کوین ۱۰ الی ۲۰ برابر افزایش می‌یابد. ژو هم چنین بیان کرد که جهش عظیم قیمت ها همانند جهش منجر به قیمت ۲۰ هزار دلاری بیت کوین در سال ۲۰۱۷، همیشه رخ نخواهد داد و روند صعودی بعدی می‌تواند آخرین روند صعودی قیمت بیت کوین باشد.

پیش بینی متخصصان عرصه های مختلف فضای کریپتو متفاوت است و از روند نزولی تا روند به شدت صعودی را در برمی‌گیرد. در رویداد بلاک چین ماه آوریل ۲۰۱۸، تیم دراپر پیش بینی کرد که تا سال ۲۰۲۲ قیمت بیت کوین ممکن است به ۲۵۰ هزار دلار برسد.

اوایل هفته جاری، بری سیلبرت موسس و‌ مدیرعامل گروه دیجیتال کارنسی و شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل گفت ارزش اکثر توکن های دیجیتال به صفر خواهد رسید. وی افزود که تقریبا تمام ICO ها برای جذب سرمایه بودند اما هیچ کاربردی برای توکن های مورد نظر وجود نداشت.

طبق گزارشات، استخر ماینینگ پولین ۱۰.۴۵ درصد سهم شبکه را به خود اختصاص داده است. بازار نزولی فعلی به ماینرها ضربه سختی زده است. بعضی از شرکت های ماینینگ چینی شروع به فروش سخت افزارهای خود به صورت کیلویی کرده اند.

اوایل امروز، آرگو بلاک‌چین که یکی از ماینرهای ارز دیجیتال بریتانیایی است اعلام کرد به منظور کاهش هزینه ها، کسب و‌ کار خود را بازبینی کرده است. آرگو اقدامات ماینینگ به صورت خدمات و سرویس های خود یا MaaS را تا ماه آوریل تعطیل می‌کند که هزینه های این شرکت را تا ۳۵ درصد کاهش دهد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا