اخبار بیت کوین

بیت کوین در سال آینده این قیمت نخواهد بود!

مدیر عامل بیت پی (BitPay)، پلتفرم پرداختی بیت کوین، نگران آخرین نوسانات کاهشی قیمت این ارز دیجیتال و همچنین نزول ارزش بازار نیست. سانی سینگ انتظار دارد که در سال آینده به دلیل حضور سرمایه گذاران سازمانی و ارائه محصولاتی مبتنی بر بلاک چین، قیمت بیت کوین  تا ۱۵ هزار و حتی تا ۲۰ هزار دلار افزایش یابد.

فیدلیتی، بکت، اسکوئر و بلک راک سردمداران روند صعودی بیت کوین خواهند بود

سینگ پذیرش رایج بیت کوین در سرتاسر جهان را نشانه ای از شناخته شدن این برند می‌داند و در این خصوص به بلومبرگ گفت، ما نباید بیش از حد معطوف قیمت شویم زیرا مواردی که پشت صحنه این بازار رخ می‌دهد مهم تر هستند.

مدیر عامل بیت پی اذعان کرد، تا زمانی که سرمایه گذاران سازمانی همراه با محصولات خود پا به این بازار نگذارند انتظار تغییرات قابل توجهی در قیمت بیت کوین چه افزایشی و چه کاهشی را ندارد.

به عنوان مثال، او به شرکت خدمات مالی فیدلیتی (Fidelity) اشاره کرد که این شرکت اعلام کرده بود یک زیر مجموعه کریپتویی جهت حفظ و معامله ارزهای دیجیتال راه اندازی خواهد کرد. سانی سینگ همچنین به محصولات آتی مانند اسکوئر (Square)، بکت (Bakkt) و بلک راک (Blackrock)، به عنوان نیروهای بالقوه جهت ایجاد بازار افزایشی بعدی بیت کوین اشاره کرد.

هنگامی که از سینگ درباره جیمی دیمون مدیرعامل بانک جی‌پی مورگان و نظرات جنجالیش در سپتامبر و در خصوص کلاهبرداری خواندن بیت کوین سوال پرسیده شد، اظهار کرد پس از آنکه فیدلیتی ثابت کند تقاضای زیادی برای این محصول وجود دارد، جی‌پی مورگان نیز وارد فضای کریپتو خواهد شد.

بیت کوین در روزهای اخیر با فشار کاهش قیمت شدیدی مواجه شده است و در اواسط ماه نوامبر کنترل قیمت ۶۰۰۰ دلاری خود را از دست داد. این بازار هم چنان ثبات خود را به دست نیاورده است. از تاریخ ۲۰ نوامبر قیمت بیت کوین در محدوده ۴۵۰۰ دلاری بوده و جمعه اخیر با ریزش ۲۵۰ دلاری دیگری مواجه شد. سینگ هم چنان در خصوص ارز دیجیتال مطمئن است اما اوضاع آلتکوین را طور دیگری پیش بینی می‌کند. وی خاطر نشان کرد:

من فکر می کنم یک تفاوت بزرگ بین بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال وجود دارد. بیت کوین تاثیر گسترده ای بر دیگران دارد. در رابطه با دیگر مسائل، من نمی دانم چه اتفاقی برای آنها خواهد افتاد. فکر می کنم با اطمینان می توان گفت که بازار ICO در حال حاضر کاملا مرده است. شاید برخی از آنها باقی بمانند، من مطمئن نیستم، اما هیچکدام از آنها باقی نخواهند ماند، مگر اینکه ابتدا بیت کوین به حیات خود ادامه دهد.

علی رغم نوسانات بازار بیت کوین، بیت پی در مسیر پردازش بیش از یک میلیارد دلار در سال جاری می‌باشد. این شرکت حجم معاملات یکسانی با کل سال ۲۰۱۷ را گزارش کرده است. نتایج سال جاری نشان می‌دهد که پذیرش بیت کوین به عنوان ابزار پرداخت در سراسر جهان در حال افزایش است.

از زمان نگارش این خبر، بیت کوین نتوانست قیمت خود را در حدود ۴۰۰۰ دلار حفظ کند و این ارز دیجیتال در یک بازه ۳۶۰۰ تا ۳۹۰۰ دلار معامله شد. ارزش بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر حدود ۶۷ میلیارد دلار است و در اواسط ماه نوامبر، به کمتر از ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش یافته است. این ارز دیجیتال در روزهای پایانی سال جاری بر خلاف آمار و عملکردش در اواخر سال ۲۰۱۷ روندی کاهشی و نزولی را تجربه می کند.

نظر خود را در این مورد و بازار نوسانی ارزهای دیجیتال با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
newsbtc

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا