اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بیت کوین

حجم معاملات کاردانو از اتریوم پیشی گرفت

طبق داده‌های پلتفرم مساری، حجم معاملات روزانه کاردانو با پیشی گرفتن از لایت کوین و اتریوم در جایگاه دوم و پس از حجم معاملات بیت کوین قرار گرفته است. این در حالی است که در سال جدید میلادی فعالیت‌های انجام گرفته در شبکه کاردانو با شیب زیادی در حال افزایش است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از یوتودی، کاردانو با ۱۷.۰۴ میلیارد دلار حجم تراکنش‌ روزانه از لایت کوین و اتریوم پیشی گرفته است. این در حالی است که حجم تراکنش‌های ۲۴ ساعته لایت کوین و اتریوم به ترتیب ۷.۲۰ و ۵.۲۵ میلیارد دلار گزارش شده است.

حجم تعدیل شده تراکنش‌ها (Adjusted transaction volume) هم‌چنان روش خوبی برای متمایز کردن تراکنش‌های بسیار مهم است. این شاخص حجم تراکنش‌های روزانه یک بازه زمانی را بررسی می‌کند و حجم متداولی از تراکنش‌های روزانه یک کوین را خروجی می‌دهد. کاردانو از لحاظ حجم تعدیل شده تراکنش‌ها با ۱۶.۷۱ میلیارد دلار در رتبه نخست رمزارزها ایستاده است. این معیار برای بیت کوین، لایت کوین و اتریوم به ترتیب ۹.۲۳ میلیارد دلار، ۹۷.۸۱ میلیون دلار و ۳.۸۴ میلیارد دلار است.

رتبه‌بندی حجم تعدیل شده معاملات روزانه
رتبه‌بندی حجم تعدیل شده تراکنش‌های روزانه

رشد فعالیت‌های درون زنجیره‌ای کاردانو

طبق گزارش حساب توییتر Cardano Blockchain Insights، این شبکه از آغاز سال ۲۰۲۲ تاکنون تقریبا ۱۳ گیگابایت رشد در دفتر کل (لجر) خود داشته است. این موضوع فعالیت چشمگیر این زنجیره را نشان می‌دهد.

طبق اطلاعات سنتیمنت، کاردانو هم‌چنان یکی از فعال‌ترین شبکه‌ها از لحاظ فعالیت‌های مرتبط با توسعه زنجیره خود است. بر اساس تعداد شرکت‌کنندگان فعال در شبکه، کاردانو در بین سه بلاکچین برتر قرار دارد.

توسعه‌دهندگان بیشتری استفاده از بلاکچین کاردانو را آغاز کرده‌اند و با استفاده از قابلیت قراردادهای هوشمند آن سبب ایجاد کاربردهای جدیدی شده‌اند.

صرافی غیرمتمرکز ساندی‌سواپ (SundaeSwap) بزرگترین پلتفرم شبکه کاردانو است. به طوری که این صرافی حداقل ۹۸٪ از ارزش کل قفل‌شده (TVL) در این زنجیره را به خود اختصاص داده است.

توییت InsightsCardano
منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا