اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

قیمت آواتارهای NFT ردیت در بازار اوپن‌سی با رشد چشمگیری روبرو شد

راه‌اندازی آواتارهای NFT توسط Reddit رونق زیادی در بازار OpenSea گرفته است و با قیمت‌های بالایی در این بازار فروخته می‌شوند. این در حال است که فروش این NFTها در فروشگاه ردیت با قیمت‌هی بسیار پایین‌تری معامله می‌شد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، فروش آواتار روی بستر بلاکچین که اخیرا توسط پلتفرم ردیت (Reddit) راه‌اندازی شده، در اوپن سی، بازار توکن‌های بی‌همتا (NFT) در حال افزایش است. به طوری‌ که از فروشگاه اختصاصی این پلتفرم نیز وضعیت بهتری پیدا کرده است.

ردیت با اعلام آواتارهای کلکسیونی در جولای ۲۰۲۲ (تیر ۱۴۰۱) به دنیای در حال رشد NFTها پا گذاشت. آواتارها در ماه آگوست (مرداد) در دسترس کاربران قرار گرفتند.

کاربران Reddit می‌توانند با استفاده از Vault، کیف پول ارزدیجیتال ردیت، با کارت‌های اعتباری و نقدی واجد شرایط، آواتارهای مختلفی را برای پروفایل‌های خود خریداری کنند.

آواتارهای Reddit توسط هنرمندان مختلف این پلتفرم ایجاد شده و در صورت خرید در بلاک چین پالیگان مینت می‌شوند. با توجه به اینکه اوپن سی در بلاکچین‌های اتریوم، پالیگان، Klaytn و سولانا دارای پشتیبانی بین زنجیره‌ای است، NFTهای ردیت اکنون با قیمت‌های قابل توجه در اوپن سی به فروش می‌رسند.

قیمت NFT‌هایی که در حال حاضر برای خرید در صفحه فروشگاه Reddit Avatar در دسترس هستند، بین ۵ تا ۴۹ دلار متغیر است، در حالی که NFT‌هایی که ۵۰ دلار یا بیشتر داشتند همگی فروخته شده‌اند. آواتارهای گران‌‌قیمت‌تر هنوز در OpenSea در دسترس هستند. این تفاوت قیمت بین فروشگاه ردیت و اوپن سی به بیش از ۱۰ برابر رسیده است.

دو مجموعه آواتار «Senses x Reddit» و آواتارهای کلکسیونی «Foustlings x Reddit»، مجموعه‌های برجسته آواتار ردیت هستند که در اوپن سی نمایش داده می‌شوند. حدود ۱۳۰۰ آواتار از مجموعه NFT Senses ۱۸۰۰ و ۱۸۰۰ آواتار از مجموعه NFT Foustlings در بازار اوپن سی فهرست شده‌اند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا