اخبار آلتکویناخبار عمومی

مبادلات لایت کوین از طریق پیام رسان تلگرام میسر خواهد شد!

بنیان گذار لایت کوین ، چارلی لی، در تاریخ نه آگوست در تویئتر اعلام کرد که از این پس تراکنش های این ارز دیجیتالی از طریق شبکه تلگرام قابل انجام است.

بازار نزولی بهترین زمان برای مردم جهت فعالیت در راستای پذیرش ارزهای دیجیتالی و خرید آن است. لایت کوین را در تلگرام ارسال و دریافت نمائید. ما بستر آن را فراهم کردیم و به زودی راه اندازی می‌شود.

Lite.im به عنوان ویژگی جدید لایت کوین توسط شرکت بلاک چین Zulu Republic طراحی و راه اندازی شد. این شرکت سوئیسی، اپلیکیشن های غیر متمرکز را توسعه داده و همچنین یک اکوسیستم پلتفرم های دیجیتالی است که روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است.

با توجه به پستی در وبلاگ این شرکت، ویژگی جدید لایت کوین کاربران را قادر می‌سازد تا از خدمات لایت کوین استفاده نموده و همچنین می‌توانند کوئری های خود را از طریق سیستم API لایت کوین به پشتیبانی شرکت Zulu انجام دهند. Zulu تاکید کرد که داده های کلید خصوصی و رمز عبور خصوصی کاربر توسط این شرکت مدیریت نمی‌شود و به جای آن از طریق سیستم رمزگذاری RSA محافظت می‌شود.

 Zulu اعلام کرد که Lite.im ابتدا در تلگرام، امن ترین پیام رسان در جهان، به نمایش گذاشته خواهد شد. وی همچنین افزود که این نرم افزار حریم خصوصی را رعایت می‌کند. Lite.im کاربران را قادر می‌سازد تا بتوانند دستورات خود را برای بررسی موجودی حساب لایت کوین خود اعمال کنند و همچنین این ارز دیجیتالی را به کیف پول و یا یک آدرس ایمیل ارسال کنند.

 در آینده، این شرکت قصد دارد تراکنش های لایت کوین را از طریق پیام کوتاه برای انجام عملیات در بلاک چین لایت کوین برای مشتریانی که به اینترنت ضعیفی دسترسی دارند، معرفی کند. این شرکت اذعان دارد که از ۶۴ درصد از جمعیت جهان که دارای تلفن همراه هستند و تنها ۳۳ درصد از این جمعیت تلفن هوشمند با امکان اتصال به اینترنت دارند.

Zulu تاکید کرد که ماهیت غیر متمرکز بودن، کشورهایی را هدف قرار می‌دهد که در آنها اتصال به اینترنت دشوار است، جایی که وب توسط رژیم های مستبد سانسور شده و در آن بخش های بزرگی از مردم توسط سیستم مالی به حاشیه رانده شده اند.

این بیانیه همچنین اشاره دارد که کاربران می‌توانند لایت کوین را به کسانی که از قبل کیف پول لایت کوین ندارند یا به کسانی که آدرس کیف پول شما را نمی‌دانند، حتی اگر گیرنده هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه استفاده از ارزهای دیجیتالی نداشته باشد، ارسال کنند. در حال حاضر لایت کوین براساس سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتالی در رده هفتم قرار دارد. این ارز دیجیتالی به عنوان یک پروژه‌ی منبع باز در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد. ایده اصلی ساخت این ارز دیجیتال این است که تراکنش ها سریع تر و ارزان تر از معاملات بیت کوین ارائه شود. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتالی بالاترین ارزش خود یعنی معادل ۳۵۱ دلار را در ماه دسامبر ۲۰۱۷ تجربه کرد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا