اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچین

آکالا پاراچین مشهور پولکادات به ورم هول اضافه می‌شود

آکالا یکی از پاراچین‌های اکوسیستم پولکادات و شبکه همتای آن در کوساما با نام کارورا، به پل بین زنجیره‌ای ورم هول متصل می‌شوند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از فورکست، از طریق تعامل آکالا با پل ورم هول، امور مالی غیرمتمرکز این شبکه به ۸ بلاکچین متصل به Wormhole آورده می‌شود. به این ترتیب شبکه‌های Acala و Karura به شبکه‌های اتریوم، سولانا، ترا، آوالانچ، پالیگان، اوسیس، فانتوم و زنجیره BNB متصل می‌شوند.

کاربران آکالا و کارورا با استفاده از قابلیت همکاری بین زنجیره‌ای که به عنوان هاب دیفای برای پولکادات و کوساما فعالیت می‌کنند به ۲۰۰ میلیارد دلار نقدینگی دیفای دسترسی خواهند داشت. پس از ادغام با ورم هول، استیبل کوین‌های kUSD و aUSD برای بهبود نقدینگی در پولکادات و کوساما با یکدیگر ادغام می‌شوند.

منبع
forkast

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا