آموزشیکیف پول

آموزش کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس – مدیریت دارایی ها با نرم افزار لجر لایو +ویدئو

شرکت لجر، نرم افزاری جدیدی برای کاربران به منظور مدیریت دارایی ها منتشر کرده است. در این مقاله آموزشی قصد داریم شما را با این نرم افزار که نام آن لجر لایو (Ledger Live) است، آشنا بکنیم. همچنین شما با دیدن ویدئوی آموزشی هم می توانید با نحوه استفاده از این نرم افزار آشنا شوید.

نرم افزار لجر لایو به شما این امکان را می دهد که به محتویات کیف پول سخت افزاری خود دسترسی داشته باشید. تاریخچه تراکنش های خود را ببینید و تمامی دارایی های خود را در این نرم افزار مدیریت کنید. البته توجه داشته باشید که با استفاده از کیف پول سخت افزاری لجر، شما می‌توانید ارزهای دیجیتالی که توسط این سخت افزار پشتیبانی می شود را نگهداری کنید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

برای استفاده از این نرم افزار شما می توانید آن را از لینک زیر دریافت کنید.

📥 دانلود برنامه لجر لایو

بعد از دانلود و اجرای این نرم افزار، شما با صفجه زیر مواجه خواهید شد.

ledger live

در گام نخست باید کیف پول سخت افزاری خود را به این برنامه معرفی کنید. برای انجام این کار، می توانید بر روی قسمتی که مشخص شده کلیک کنید. البته دقت بکنید که در این قسمت، چون کیف پول سخت افزاری قبلا راه اندازی شده بود، از گزینه سوم استفاده شد. اگر شما دستگاه جدیدی خریداری کرده اید، بایستی از گزینه اول استفاده کنید.

ledger live

در گام بعدی شما باید یکی از دو گزینه Ledger nano S یا Ledger Blue را انتخاب کنید. ما در این قسمت کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس را انتخاب می کنیم.

ledger live

در گام سوم شما بایستی به ۲ سوال جواب دهید. مطابق تصویر بعد از اینکه به این سوالات جواب دادید، می توانید از اصل بودن دستگاه خود نیز با خبر شوید. شما به راحتی می توانید اصل بودن دستگاه خود را از این طریق بررسی کنید.

ledger live

برای بررسی اصل بودن دستگاه، بایستی PIN خود را در کیف پول سخت افزاری وارد کنید و همچنین از اتصال کامپیوتر خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید. اگر دستگاه شما اصل باشد، مطابق تصویر با عبارت “Your device is geniune” مواجه خواهید شد که نشان می دهد دستگاه شما اصل می باشد.

ledger live

در گام بعدی شما باید یک پسورد برای برنامه لجر لایو در نظر بگیرید، دقت بکنید که این پسورد برای هر بار استفاده از این برنامه، مورد نیاز است.

ledger live

در قسمت بعدی با تنظیماتی مواجه خواهید شد که می توانید مطابق با نظر خود، آن ها را تغییر دهید. البته ما پیشنهاد می کنیم که تغییری انجام ندهید. در آخر شما با تصویر زیر مواجه خواهید شد که در واقع دستگاه شما با موفقیت به نرم افزار معرفی شده است و شما می توانید از نرم افزار لجر لایو برای مدیریت دارایی های خود استفاده کنید.

ledger live

دقت بکنید که باید اکانت های مرتبط با دارایی های خود را به این نرم افزار اضافه کنید. برای این کار می توانید از قسمتی که مشخص شده، اکانت مرتبط با دارایی خود را انتخاب و اضافه کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، شما در قسمت Manager می توانید به راحتی نرم افزارهای مرتبط با ارزهای دیجیتالی دیگر را نیز نصب کنید.

ledger live

در قسمت Portfolio شما می توانید از دارایی های خود با خبر شوید. تاریخچه تراکنش های خود را مشاهده کنید.

Ledger Live

برای ارسال و دریافت ارزهای دیجیتالی می توانید از منوی سمت چپ گزینه های ارسال و دریافت را انتخاب کرده و ارزهای دیجیتالی را ارسال یا دریافت کنید.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

99 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا