اخبار بلاکچین

صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ از بلاکچین آپتوس پشتیبانی می‌کند

تیم توسعه صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی این پلتفرم در شبکه بلاکچینی آپتوس خبر داد. این نخستین باری است که سوشی سواپ در بلاکچینی که با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار نیست عرضه می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از دبلاک، بازارساز خودکار نسخه دوم سوشی سواپ قرار است پشتیبانی از شبکه آپتوس را آغاز کند. تیم توسعه‌دهنده این پلتفرم در بیانیه‌ای در این رابطه می‌گوید:

این اولین باری است که سوشی سواپ از یک زنجیره ناسازگار با EVM پشتیبانی می‌کند. پشتیبانی از اولین زنجیره غیر EVM، یعنی آپتوس باعث می‌شود که سوشی سواپ بتواند به اهداف مهم خود در فناوری‌های میان‌زنجیره‌ای و چندزنجیره‌ای دست یابد.

اتریوم، فانتوم، پالیگان، آربیتروم و بی‌ان‌بی چین (BNB Chain) از جمله شبکه‌های سازگار با EVMای هستند که در حال حاضر سوشی سواپ از آنها پشتیبانی می‌کند.

آپتوس یک بلاکچین لایه ۱ است که به پشتوانه شرکت خطرپذیر اندرسون هوروویتز (a16z) راه‌اندازی شده است. این شبکه توسط کارمندان شرکت متا (Meta) توسعه یافته و به توسعه‌دهندگان مختلف اجازه می‌دهد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز خود را با زبان برنامه‌نویسی موو (Move) ایجاد کنند. گفتنی است که موو هم بر اساس زبان برنامه‌نویسی راست (Rust) توسعه یافته است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا