اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچین

به‌روزرسانی نسخه سوم آوه عرضه شد

نسخه سوم آوه بر روی انتقال بین زنجیره‌ای دارایی‌ها و هم‌چنین بهبود امنیت و کارایی سرمایه معطوف است. این به‌روزرسانی ابتدا در پالیگان، فانتوم، آوالانچ، آربیتروم، آپتیمیزم و هارمونی عرضه خواهد شد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتو بریفینگ، آوه اخیرا استخرهای دارای مجوزی برای سازمان‌ها و یک محصول مبتنی بر NFT به اسم لنز (Lens) عرضه کرده است.

آوه به‌روزرسانی نسخه سوم را عرضه کرده است. این به‌روزرسانی ابتدا در پالیگان، فانتوم، آوالانچ، آربیتروم، آپتیمیزم و هارمونی اجرا می‌شود و در آینده نیز بر بستر اتریوم عرضه خواهد شد.

عرضه نسخه سوم آوه

آوه که یکی از بزرگترین پروتکل‌های دیفای با بیش از ۱۱ میلیارد دلار سرمایه مسدودشده است، نسخه سوم خود را عرضه کرده است.

تیم توسعه‌دهنده این پروتکل وام‌دهی محبوب در روز چهارشنبه، به‌روزرسانی مذکور را معرفی کرده است. نسخه سوم آوه بر روی بهبود امنیت و کارایی سرمایه معطوف است و هم‌چنین از طریق رابط کاربری جدید، تجربه کاربری بهتری را ارائه می‌دهد. تیم توسعه‌دهنده گفته است کاربران از جریان تراکنشی شفاف‌تر و زمان‌های بارگذاری سریع‌تر بهره خواهند برد و پروتکل آوه در محبوب‌ترین محصولات دیفای نظیر اینستادپ (Instadapp)، Debank، پاراسواپ (ParaSwap)، 1inch، دیفای سیور (DeFi Saver)، Zapper و Zerion استفاده خواهد شد.

شاید مهم‌ترین نکته در خصوص نسخه سوم آوه این باشد که به‌روزرسانی مذکور به کاربران امکان می‌دهد تا به انتقال دارایی‌های خود در شبکه‌های مختلف بپردازند. به عبارت دیگر، کاربرانی که وضعیت معاملاتی در نسخه سوم آو‌ه در شبکه آربیتروم در اختیار دارند می‌توانند نقدینگی خود را با کارمزد اندکی به آپتیمیزم انتقال دهند. نسخه سوم آوه هم‌چنین پس‌اندازهای بدون کارمزد، بهبود کارایی وام‌گیری و چندین ویژگی دیگر برای کاهش ریسک معاملاتی را ارائه می‌دهد. این به‌روزرسانی شامل ویژگی‌هایی است که به طور ویژه برای بهینه‌سازی تجربه کاربری در لایه دوم اتریوم طراحی شده‌اند.

نسخه سوم آوه ابتدا در شبکه‌های پالیگان، فانتوم، آوالانچ، هارمونی و آپتیمیستیک رول‌آپ لایه دوم آربیتروم و آپتیمیزم عرضه خواهد شد. در آینده شاهد عرضه این نسخه در شبکه اصلی اتریوم نیز خواهیم بود. با تغییرات پروتکل آوه، دارندگان توکن AAVE از طریق فرایند پروپوزال بهبود آوه، در خصوص شبکه‌هایی که این به‌روزرسانی در آنها عرضه خواهد شد به رای‌گیری پرداختند.

ساندیپ نایلوال (Sandeep Nailwal) هم‌بنیانگذار پالیگان گفته است که این به‌روزرسانی، نقطه عطف بسیار بزرگی محسوب می‌شود. وی افزود این به‌روزرسانی، پالیگان را به سمت رسالت خود مبنی بر ارائه دیفای به صدها میلیون نفر دیگر به جلو حرکت می‌دهد.

استنی کولچوف (Stani Kulechov) مدیرعامل و موسس آوه نیز در خصوص این به‌روزرسانی صحبت و خاطرنشان کرده است که نسخه سوم آوه به بهینه‌سازی مقیاس‌پذیری، انتقال بین زنجیره‌ای و کاهش ریسک می‌پردازد. وی افزود که جامعه آوه در آینده به توسعه و غیرمتمرکزسازی بیشتر اکوسیستم منسجم پیرامون این پروتکل ادامه می‌دهند. وی بیان کرد که نسخه سوم آوه در خصوص اتخاذ تصمیم‌های مهم برای توسعه پروتکل آوه، چشم‌انداز مناسبی به جامعه ارائه خواهد داد.

نسخه سوم آوه به طور رسمی در ماه نوامبر ۲۰۲۱ با برنامه‌های بین زنجیره‌ای تیم آوه معرفی شد. آوه علاوه بر نسخه سوم، علی‌رغم کاهش ارزش در بازار کریپتو و ریزش شدید در سراسر عرصه دیفای، ماه‌های اخیر بسیار فعال و پرمشغله بوده است. آوه در ماه ژانویه محصول دیفای برای سازمان‌ها عرضه کرده و از آن زمان تاکنون با پلتفرم دید جامعه محور خود به اسم لنز، وارد حوزه NFT شده است. ماه گذشته، شبکه آزمایشی لنز در شبکه پالیگان عرضه شده است.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا