اخبار کوتاه

صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ از دو بلاکچین جدید پشتیبانی می‌کند

صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ (Uniswap) اعلام کرد روی دو بلاکچین جدید نوسیس چین (Gnosis Chain) و شبکه مون بیم (Moonbeam Network) فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوبریفینگ، با رای ‌گیری از هولدرهای توکن حاکمیتی یونی‌سواپ (UNI)، راه‌اندازی یونی سواپ در Gnosis و Moonbeam تقریبا با اتفاق آرا (هر کدام حدود ۹۹.۹۹٪) تصویب شد. هولدرهای بزرگ یونی از جمله شرکت توسعه اتریوم کانسنسیس (ConsenSys) و کنث ان‌جی (Kenneth Ng) مدیر همکاری‌های صرافی Crypto.com، در این رای گیری شرکت داشتند.

تصمیم به راه‌اندازی یونی سواپ در بلاکچین‌های جدید دسترسی به بخش‌های جدیدی از اکوسیستم دیفای را برای این صرافی غیرمتمرکز ممکن می‌کند.

نوسیس چین با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است و برای انجام تراکنش‌های سریع و کم‌هزینه طراحی شده است. نوسیس ۱۰ میلیون دلار برای حمایت از یک برنامه استخراج نقدینگی در یونی‌سواپ ارائه خواهد کرد.

همچنین شبکه مون‌بیم یکی از پاراچین‌های پولکادات است که با EVM سازگار است و هدف آن ادغام برقرای ارتباط بین پولکادات و اتریوم است.

پیش از اضافه شدن این دو زنجیره جدید، یونی سواپ از چهار زنجیره دیگر نیز پشتیبانی می‌کرد: اتریوم، پالیگان (Polygon)، آپتیمیزم (Optimism) و آربیتروم (Arbitrum).

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا