هفته نامه

هفته نامه میهن بلاکچین، اتفاقات و آموزش های مهم ۱۹ تا ۲۷ بهمن ماه در یک مقاله!

طبق معمول هر شنبه با هفته نامه میهن بلاکچین که خلاصه ای از اخبار و اتفاقات دنیای ارزهای دیجیتال و بلاکچین می باشد در خدمت شما هستیم. در این قسمت از هفته نامه میهن بلاکچین از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ بهمن ماه مورد بررسی قرار گرفته است و علاوه بر بیان اخبار و پست های مهم، به تحلیل اخبار و مقالات مهم این حوزه می پردازیم که در هفته گذشته مطرح شد.

هفته نامه های میهن بلاکچین، مختصری از هفته گذشته دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین است که می توانید همیشه آن را در قالب ویدیو مشاهده کنید اما این هفته ما کمی تغییرات در این فرمت ایجاد کردیم و این هفته تا قالب یک مقاله با شما همراه خواهیم بود. مشتاقانه منتظر بازخورد شما کاربران عزیز هستیم تا بهترین و کامل ترین هفته نامه توسط ما ارائه شویم. خب اجازه دهید برویم سراغ اتفاقات مهم هفته:


حجم بازار و قیمت ارزهای دیجیتال در هفته گذشته


  • حجم بازار در هفته گذشته؛ وضعیت نسبتا آرامی را داشت و با اینکه در بعضی روزها شاهد نوسان های کوچکی بود اما در کل هفته با میانگین ۱۲۱ میلیارد دلار توانست ثبات خوبی را پیش بگیرد.
  • بیت کوین نیز به نسبت تغییرات حجم بازار نوسان زیادی نداشت و در بازه بین ۳۶۰۰ دلار تا ۳۴۰۰ دلار در چرخه مبادلات معامله شد.
  • اتریوم ما در ابتدای هفته رشد به نسبت خوبی داشت و از ۱۱۷ دلار به ۱۲۴ دلار رسید و در حال حاضر با قیمت ۱۲۳ دلار معامله می شود.

اخبار مهم


مصاحبه با چانگ پنگ ژائو؛ مدیر بایننس 

مجموعه بایننس که در ابتدا کار خود را با یک صرافی ایجاد کرد و امروزه می توان گفت برند شماره ۱ در عرصه کریپتو و بلاکچین است؛ توسط شخصی به نام چانگ پنگ ژائو که به CZ معروف است؛ بنیان گذاری شد. مغز متفکری که بایننس را از قالب یک صرافی خارج کرد و سرویس ها و پروژه های زیادی را به دنیای کریپتو معرفی کرد. او درباره بایننس چین، صرافی غیرمتمرکز و موضوعات دیگری که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین مطرح است طی یک پرسش و پاسخ ۴۵ دقیقه ای مصاحبه انجام داده است که در ۵ قسمت مجزا گفته های او توسط وبسایت میهن بلاکچین پوشش داده شد.

۷۳ سوالی که CZ پاسخ داد؛ سوالات بسیاری از کاربران بود و پیشنهاد میکنیم مروری بر این ۵ قسمت داشته باشید.

دستکاری در قیمت ریپل (XRP) با استفاده از توییتر!

به نظر می رسد ربات هایی که هنوز مشخص نشده از طرف چه کسی ساخته و فعالیت میکنند؛ در توییتر شروع به کامنت گذاشتن و تشویق کاربران به نخریدن توکن XRP کردند. کامنت ها در بین جامعه ریپل دیده می شود و همچنان ادامه دارد.

ایردراپ توکن های بیت تورنت (BTT) توسط ترون 

ایردراپ از قدیم در بازار کریپتو ترویج داشته اما جامعه ترون قصد دارد به سبکی متفاوت روند ایردراپ خود را انجام دهد. این تیم قصد دارد توکن BTT که برای پروژه بیت تورنت است را طی چند مرحله و در طول ۶ سال انجام دهد. اولین مرحله از این ایردراپ را هم به تازگی به پایان رسید.

۸۵ درصد شبکه مونرو توسط دستگاه های اسیک کنترل می شود!

طی ۴۰ روز گذشته، تحلیلگران اذعان داشتند که مونرو یکبار دیگر تحت سلطه ماینینگ با اسیک قرار گرفته است و ۸۵ درصد از هش ریت شبکه آن توسط این سخت افزارهای کامپیوتری استخراج شده است.

پروتکل آوالانچ (Avalanche) بیت کوین کش!

آوالانچ الگوریتم اجماع جدیدی است که در سال ۲۰۱۸ معرفی شد. در این الگوریتم، پروپوزال فعالی برای استفاده در بیت کوین کش وجود دارد تا نودها و ماینرها را قادر سازد که قبل از وارد کردن تراکنش ها به بلاک، آن ها را به صورت پیش اجماعی بر بستر تراکنش های مجاز درآورد. در صورت تحقق این امر، تقریبا می‌توان گفت که بیت کوین کش به تاییدیه های آنی دسترسی خواهد یافت و همگام سازی یا سینک شدن اعضای استخر بهبود پیدا می‌کند و مشوق های مالی به حمله های ۵۱ درصدی تقلیل می‌یابد.

 امیدواریم از این هفته نامه هم لذت برده باشید و مشتاقانه منتظر نظرات شما برای بهبود کار خود هستیم.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا