آموزش تبدیل ارزهای دیجیتال با استفاده از سایت ShapeShift +ویدئو

در این مقاله، شما با اکسچنج ارز رمزنگاری شده ShapeShift آشنا می‌شوید. ShapeShift یک راه برای اکسچنج یا تبادل سریع ارزهای رمزنگاری شده است. این اکسچنج همانند چنجلی، درخواست‌های تبدیل ارزهای دیجیتالی به یکدیگر را به صورت لحظه‌ای انجام می‌دهد.

در سایت ShapeShift، اعلام شده است که برای تراکنش‌ها کارمزدی دریافت نمی‌شود و فقط هزینه ماینرهای شبکه در تراکنش محاسبه می‌شود. این سایت همانند چنجلی با اکسچنج‌های بزرگ ارتباط برقرار می‌کند. در بیشتر تبادلات، نرخ تبدیل ShapeShift و Changelly متفاوت است. دلیل آن متفاوت بودن اکسچنج‌های طرف قرارداد آن‌هاست. برای کار کردن با ShapeShift نیازی به عضویت نیست.

ویدئوی آموزشی زیر نحوه کار با اکسچنج ShapeShift را توضیح می‌دهد:

 

برای استفاده از این سایت، شما می‌توانید مطابق تصویر زیر، ارزهای دیجیتالی که می‌خواهید به یکدیگر تبدیل کنید را انتخاب کنید. در قسمت Deposit باید دارایی دیجیتالی خود را که می‌خواهید به ارز دیجیتالی دیگری تبدیل کنید، انتخاب کرده و در قسمت Receive هم باید ارز دیجیتالی مورد نظر برای دریافت را انتخاب نمایید. به طور مثال ما به دنبال تبدیل ۰٫۵ بیت کوین به اتر هستیم. بعد از انتخاب بیت کوین در بخش Deposit و انتخاب اتر در بخش Receive باید یکی از دو گزینه سریع (Quick) یا دقیق (Precise) را انتخاب کنیم.

تبادل در شیپ شیفت

اگر گزینه سریع (Quick) را انتخاب کنید با صفحه زیر مواجه می‌شوید. در این صفحه شما باید آدرس یا کلید عمومی ارز دیجیتالی که به دنبال دریافت آن هستید را وارد کنید. همچنین شما باید یک آدرس یا کلید عمومی را در بخش دوم وارد کنید. وارد کردن این آدرس باعث می‌شود، در صورتی که تراکنش به هر دلیلی انجام نشد، دارایی شما به کیف پولتان بازگردد.

تبدیل بیتکوین به اتر

اگر گزینه دقیق (Precise) را انتخاب کنید با صفحه زیر مواجه می‌شوید. در این صفحه شما باید آدرس یا کلید عمومی ارز دیجیتالی که به دنبال دریافت آن هستید را وارد کنید. همچنین شما باید یک آدرس یا کلید عمومی را در بخش دوم وارد کنید. وارد کردن این آدرس باعث می‌شود، در صورتی که تراکنش به هر دلیلی انجام نشد، دارایی شما به کیف پولتان بازگردد. تفاوت این گزینه با گزینه قبلی در این است که شما باید مقدار دارایی خودتان را در قسمت Deposite Amount هم ذکر کنید.

تبدیل بیتکوین به اتر با دقت

در انتها هر دو روش، شما بایستی مبلغی که به دنبال اکسچنج آن بودید را به آدرسی که اعلام می‌شود، ارسال کنید. شما می‌توانید از طریق آدرس یا QR کد که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، پرداخت را انجام دهید. جزییات تراکنش

اگر ارزهای دیجیتالی خود را در اکسچنج‌های متمرکز نگهداری نمی‌کنید و به دنبال تبادل و ذخیره آن در کیف پول سخت افزاری هستید، ShapeShift هم مانند چنجلی یکی از بهترین گزینه‌ها برای شماست.

ارسال نظر

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  اشتراک  
اطلاع از