کیف پول

آموزش گام به گام استفاده از کیف پول گواردا (Guarda) برای دسکتاپ

یکی از کیف پول هایی که اخیرا مورد استقبال کاربران دنیای ارزهای دیجیتال قرار گرفته است کیف پول گواردا (Guarda) می باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم  کار با نسخه دسکتاپ این کیف پول را گام به گام آموزش دهیم. این کیف پول دارای نسخه دسکتاپ، وب، موبایل و افزونه گوگل کروم می باشد که در این آموزش نسخه دسکتاپ آموزش داده می شود. یپش از اینکه به آموزش بپردازیم لازم به ذکر است که این کیف پول از امکانات و رابط کاربری جالبی برخوردار است و از جمله امکان قابل توجهی که در این کیف پول وجود دارد این است که این کیف پول کلید خصوصی ها را در اختیارتان قرار می دهد که در ادامه به چگونگی دریافت آن از کیف پول گواردا (Guarda) می پردازیم.

ابتدا برای دریافت نسخه دسکتاپ آن به وبسایت https://guarda.co/desktop مراجعه کنید و متناسب با پلتفرم خود، یکی از نسخه های ویندوز، لینوکس و مک را انتخاب کنید که ما در این آموزش نسخه ویندوز را انتخاب کردیم:

گواردا (guarda)

پس از دانلود نسخه دسکتاپ کیف پول گواردا (Guarda)، فایل دانلود شده را اجرا کنید و صبر کنید تا اپلیکیشن اجرا شود و مراحل ثبت نام شروع شود:

گواردا (guarda)

اگر قبلا این کیف پول را ساخته باشید و بخواهید آن را بازیابی کنید و یا اگر قصد دارید کیف پول دیگری را در کیف پول گواردا (Guarda) ایمپورت کنید می بایست بر روی گزینه Import or Restore کلیک کنید؛ در غیر این صورت اگر برای اولین بار است که می خواهید این کیف پول را برای خود بسازید، بر روی Create a new wallet کلیک کنید و به مرحله بعد بروید:

گواردا (guarda)

در این مرحله می بایست برای ورود به کیف پول خود پسووردی انتخاب کنید(حتما به یاد داشته باشید که این پسوورد را به حافظه بسپارید و یا آن را در جایی ذخیره کنید):

گواردا (guarda)

پس از انتخاب پسوورد لازم است که نسخه بک آپ یا پشتیبانی کیف پول خود را دانلود کنید تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید و یا در صورت لزوم بتوانید با این فایل پشتیبانی در کامپیوترهای دیگر، به کیف پول خود دسترسی داشته باشید.

گواردا (guarda)

پس از انجام این مرحله وارد محیط کیف پولتان می شوید که در بدو ورود با محیط جالبی رو به رو می شوید که در سمت چپ لیستی از ارزهای دیجیتال موجود است. کیف پول گواردا (Guarda) از 37 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند که اکثر ارزهای دیجیتال مشهور را شامل می شود. برای مشاهده آدرس عمومی ارزهای دیجیتال خود بر روی ارز دیجیتال مورد نظر کلیک کنید و در نوار بالا به Receive بروید، در این محیط می توانید آدرس عمومی کیف پولتان را مشاهده کنید:

گواردا (guarda)

ضمن دیدن آدرس عمومی کیف پول خود می توانید، ارز دیجیتال مورد نظر خود را به یکدیگر تبدیل کنید که برای انجام این کار می بایست روی Exchange کلیک کنید. برای ارسال ارزهای دیجیتال خود به آدرس های دیگر تنها کافیست به نوار Send بروید و مقدار مورد نظر و آدرس مقصد را وارد کنید:

گواردا (guarda)

حال برویم و کلید خصوصی ارزهای دیجیتالمان را دریافت کنیم، برای دریافت کلید خصوصی هایتان کافیست طبق شکل زیر به قسمت Backup and Keys

رفته و از نوار export by currency ارز دیجیتال خود را انتخاب کنید:

گواردا (guarda)

پس از انتخاب این ارز دیجیتال می توانید با وارد کردن پسووردتان کلید خصوصی خود را مشاهده کنید:

گواردا (guarda)

برای وارد کردن کیف پول های دیگرتان به این کیف پول می توانید به قسمت Backup and Keys و نوار Import and Currency بروید و با وارد کردن کلید خصوصی و انتخاب ارز دیجیتالی مورد نظرتان، روی گزینه Add Wallet کلیک کنید.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

69 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا