مقالات عمومیویدیو

لایو اینستاگرام ۲۰ اردیبهشت: موضوع؛ معرفی پروژه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری

طبق روال همیشگی چهارشنبه‌ها از ساعت ۱۸ از طریق لایو اینستاگرام کنار شما بودیم تا باز هم در مورد یک موضوع، با هم صحبتی داشته باشیم. از آن‌جایی که لایو قبلی به بحث هیجان‌انگیز ترندهای بازار کریپتو اختصاص داشت، تصمیم گرفتیم تا در این لایو پروژه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری را از دل این ترندها بیرون بکشیم و درباره آن‌ها به گفتگو بنشینیم. با میهن بلاکچین همراه باشید.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

لایو اینستاگرام ۲۰ اردیبهشت

ساناز وفی، تحلیل‌گر و محقق بلاکچین، در لایو اینستاگرام این هفته به نحوه تشخیص پروژه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری پرداخت و چندین پروژه لایه اول، لایه دوم، هوش مصنوعی و متاورس و بازی را معرفی کرد. او توصیه کرد که پیش از سرمایه‌گذاری باید رودمپ، اهداف، سرمایه‌گذاران، تیم توسعه، توکنومیکس و کامیونیتی آن به دقت بررسی شوند و از تجربه تحلیلگران فاندامنتال استفاده شود. ساناز سپس به پروژه‌های لایه اول به عنوان انتخاب سرمایه‌گذاران بزرگ اشاره کرد و گفت که طبق گفته‌هایش در مطلب پیشبینی بازار در سال ۲۰۲۳، همچنان کازمس و الگورند را فرصت خوبی برای تحقیق، مطالعه و سرمایه‌گذاری می‌بیند. او سپس پروژه‌های برجسته در سایر حوزه‌ها را هم معرفی کرد. ساناز در نهایت گفت که سرمایه‌گذاری روی شت کوین‌ها، میم‌کوین‌ها و توکن‌های BRC20 را توصیه نمی‌کند.

موضوعات مطرح‌شده در ویدیو:

 • مقدمه (از ۰۰:۰۰ تا ۱:۳۰)
 • مروری بر قیمت ارزهای دیجیتال (۱:۳۲ تا ۳:۱۴)
 • مروری بر ترندهای بازار (از ۳:۱۶ تا ۵:۱۵)
 • چطور پروژه‌های خوب را شناسایی کنیم؟ (از ۵:۱۶ تا ۱۲:۴۴)
 • پروژه‌های لایه اول (آوالانچ، کازمس، الگورند، لیدو، اپتوس و پالیگان) (از ۱۲:۵۸ تا ۲۳:۱۱)
 • پروژه‌های لایه دوم (آوه، آربیتروم، آپتیمیزم، لوپرینگ و استارک نت) (از ۲۳:۱۴ تا ۳۱:۰۹)
 • پروژه‌های متاورس و گیمینگ (ایلوویوم، لایف بیاند و گالا) (از ۳۱:۱۱ تا ۳۶:۲۶)
 • پروژه‌های هوش مصنوعی (Singularity DaoSingularity.netFetch.ai, Ocean Protocol) (از ۳۶:۲۸ تا ۴۰:۳۰)
 • سرمایه‌گذاری روی کدام پروژه‌ها پیشنهاد نمی‌شود؟ (از ۲۰:۳۱ تا ۵۱:۰۰)
 • پاسخگویی به سوالات (۵۱:۰۳ تا انتها)

سوالات متداول (FAQ)

پرسش و پاسخ میهن بلاکچین
 • بهترین پروژه‌های کریپتویی برای سرمایه‌گذاری کدامند؟
  از بهترین پروژه‌های کریپتویی می‌توان به شبکه‌های لایه اول (مانند آوالانچ و لیدو)، پروژه‌های لایه دوم (مانند آربیتروم و استارک نت)، پروژه‌های مصنوعی (مانند فچ و Ocean Protocol) و متاورس و گیمینگ (مانند ایلوویوم و گالا) اشاره کرد.
 • چطور پروژه‌های خوب را شناسایی کنیم؟
  با شناسایی ترندهای بازار و استفاده از ابزارهای تحلیلی مناسب (تحلیل فاندامنتال) می‌توان پروژه‌های جذاب برای سرمایه‌گذاری را پیدا کرد.

جمع‌بندی

در لایو اینستاگرام ۲۰ اردیبهشت، ساناز وفی به معرفی برجسته‌ترین پروژه‌های لایه یک، لایه دوم، بازی و متاورس و هوش مصنوعی پرداخت. او در این لایو چندین پروژه را بررسی کرد که به نظرش بنیاد خوبی برای تحقیق بیشتر و سرمایه‌گذاری در بولران بعدی دارند. ساناز همچنین در نهایت گفت که خرید و فروش شت کوین‌ها و میم کوین‌ها سرمایه‌گذاری نیست و این توکن‌ها برای سرمایه‌گذاری بلندمدت اصلا مناسب نیستند. در انتهای لایو نیز مثل همیشه به سوالات مهم و پرتکرار کاربران پاسخ داده شد. اگر سوالی دارید که در لایو پاسخ آن را نیافته‌اید، می‌توانید در گروه تلگرامی میهن بلاکچین مطرح کرده یا مستقیما از اکانت پشتیبانی میهن بلاکچین در تلگرام بپرسید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
3 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا