در معاملات کریپتو با احساسات خداحافظی کنید! + ویدیو

حتما این جمله زیاد به گوشتان خورده که «در مواقعی که احساساتی هستی، تصمیم‌گیری نکن!» در حقیقت این جمله را باید با طلا نوشت و قاب کرد و به دیوار زد؛ چون نکته‌ای است که در تمام موقعیت‌های مهم زندگی، تعیین کننده است. بازار ارزهای دیجیتال هم از این قاعده جدا نیست و اتفاقا کنترل احساسات و غلبه بر آنها یکی از نکات کلیدی موفقیت در این بازار است. برای تاکید بر اهمیت این موضوع و نشان دادن بلایی که احساساتی تصمیم گرفتن در بازار کریپتو می‌تواند سر ما بیاورد، ویدئویی برای شما آماده کرده‌ایم که به روشنی این مسئله را نمایان می‌کند.

 

مسئله‌ای که در این ویدئو به شکل طنز نشان داده شد، در حقیقت مسئله‌ای است که هر روز برای تعداد زیادی از تریدرها و به طور کلی افرادی که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، اتفاق می‌افتد. مسائلی از قبیل تسلط نداشتن بر مفاهیم دنیای کریپتو، نداشتن دانش و مهارت کافی برای فعالیت در این زمینه و از همه مهمتر، احساساتی و با عجله اقدام کردن نکاتی هستند که می‌توانند منجر به ضررهای هنگفت شوند.

حتما این حرفها تا به حال زیاد به گوشتان خورده و شاید حتی از شنیدن آنها خسته شده باشید؛ ولی رعایت همین نکات به ظاهر تکراری و خسته‌کننده می‌تواند فعالیت شما در عرصه ارزهای دیجیتال را دلچسب و سودآور کند. همیشه به یاد داشته باشید که قبل شروع هر اقدام و فعالیتی، دانش و اطلاعات خود را در زمینه ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین بالا ببرید و مطمئن شوید که این عرصه برای فعالیت شما عرصه مناسبی به حساب می‌آید. شاید اصلا با کمی تحقیق بیشتر متوجه شدید که شما به هیچ وجه آدم کار کردن با پیچیدگی‌های عرصه ارزهای دیجیتال نیستید و تصمیم گرفتید هنوز نیامده با این عرصه خداحافظی کنید! که صادقانه، این کار برای بعضی از افراد تصمیم بسیار درست و عاقلانه‌ای محسوب می‌شود.


54321
امتیاز 5 از 2 رای

منبع میهن بلاک چین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
پدارم جوان

بسیار جالب و اموزنده بود