معیارهایی برای شناسایی پروژه های کلاهبرداری و پانزی + ویدیو

در این ویدیو معیارها و ملاک هایی مطرح شده که با در نظر گرفتن آن می توانید پروژه های کلاهبرداری و پانزی را تشخیص دهید. در راستای نقدهایی که کاربران محترم به تیم میهن بلاکچین کرده بودند تصمیم گرفتیم ویدیویی منتشر کنیم و در آن معیارهای لازم جهت شناسایی پروژه های کلاهبرداری و پانزی را معرفی کنیم.

در راستای انتقادات برخی از کاربران عزیز لازم است بگوییم: تیم میهن بلاکچین یک وبسایت تخصصی در زمینه بلاک چین و ارزهای دیجیتال است که سعی می کند علاوه بر آموزش و انتشار اخبار در این زمینه، پروژه های مختلف آن را نیز مورد بررسی قرار دهد. طبیعی است در میان این پروژه ها، برخی قصد کلاهبرداری و سوءاستفاده از کاربران و سرمایه آنها را دارند. به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات کافی برخی از کاربران از این فضای نوظهور، ممکن است برخی افراد با طرح های بعضی از پروژه ها وسوسه شوند و سرمایه های خود را از دست بدهند. لذا لاز می دانیم در این جهت تمام تلاش خود را انجام دهیم با توجه به اینکه در نقد یا تعریف این پروژه ها، با یک مقایسه نسبت به رسالت ما و سایت هایی که مورد بررسی قرار می دهیم ،میهن بلاکچین شامل هیچ گونه سود و منفعتی نمی شود.

در این ویدیو معیارهایی از قبیل:

  • سود قطعی
  • بررسی رتبه سایت
  • بررسی وبسایت
  • بررسی تیم و شرح کار شرکت
  • اطلاعات موجود در تماس با ما
  • زیر مجموعه گیری و…

مورد بررسی قرار گرفته است که در صورت تمایل علاوه بر مطالعه نقد و بررسی وبسایت میهن بلاکچین و سایر وبسایت ها، خودتان می توانید این پروژه ها را مورد بررسی قرار دهید.


54321
امتیاز 5 از 4 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
علی

تشکر از توضیحات عالیتون
موفق باشید

حسين

ممنون از توضيحات خوبتون

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین